-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

tamam kızlar yazarım nedemek esra attım seni hafızaya ama nikaha yakın alırım yine tek tek isimlerinizi hiçte evllilik meraklısı olrak görmüyorum canım sonuçda sevdiğin insana kavuşmak istiyosun bunden doğal ne olabilirki

tamam kızlar yazarım nedemek esra attım seni hafızaya ama nikaha yakın alırım yine tek tek isimlerinizi hiçte evllilik meraklısı olrak görmüyorum canım sonuçda sevdiğin insana kavuşmak istiyosun bunden doğal ne olabilirki

buraya uğramadan nikaha gitme valla imzayı atamazsın ona göre:roflol: :roflol: :roflol:

müjdecim maşallah canım benim ama ben kendi fikrimi söylicem sakın bana kızma darılma bence sen üzerine düşen çeyizini tamamla yarın öbür gün insanlar değişebilir (tanımıyorum gerçi belki önyargılı gibi gelebilirm sana ama) laf sırası geldiğinde ne getirdin ne yaptın derler

ya ben de pek istemedim bunu ama, düğün bi an önce olsun diye onlar istedi, ben kendimde söyledim, annemlerde söyledi, daha okulu bitirmedim, çalışmıyorum, bi gelirim yok sonucta, annemde bi anda yapamayız bi yıl sonra olsun, yavaş yavaş alalım bize düşenleri dedi, biz alırız herseyi biz yaparız, siz kızı verin yeter dedilerbilmiyorumkismile biz de başka bişe diyemedik

tamam canım çok sağol ya evett bayadır bekliyoruz daha dogrusu o benı beklıyodu bı adım atılsın istiyoruz artık şu kısa zaman içindede düşünüyoruz bakalım sorun çıkmaz inşallah dua edin banada nolur

ya ben de pek istemedim bunu ama, düğün bi an önce olsun diye onlar istedi, ben kendimde söyledim, annemlerde söyledi, daha okulu bitirmedim, çalışmıyorum, bi gelirim yok sonucta, annemde bi anda yapamayız bi yıl sonra olsun, yavaş yavaş alalım bize düşenleri dedi, biz alırız herseyi biz yaparız, siz kızı verin yeter dedilerbilmiyorumkismile biz de başka bişe diyemedik

onlar almak istemiş cnm ilerde bişey demezler sanırımbilmiyorumkismile

bugün delirdik biz evlilik evlilik evlilik evlenmek istiyoruuuuz:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

sorma yaa çok güldümm ayyy ALLAH iyiliğini versin emii kızlar bizim yüzümüzden evlenmiycekler :roflol:
bu arada biricik nişanda sağ ele takılır yüzük evenince sola geçer canım o bi simge olmuş artıkkkaydirigubbakcemile2
bakalım biz ne zman takcaz:roflol::roflol:

evet cnm biricik diye yaz beni yanınada çeyizci yazki başka biriciklerle karışmayalım:roflol: :roflol: :roflol:
lilyumda var ona göreaklinialirimsmile
yüzük niye sola geçiyo kız şeritmi değiştiriyodelikafadulden

tamam şekerler çeyizci biricik asgd esra bide lilyumbayanssulusmile yazıyorum hepinizi. kız evleniyorum artık yüzük sağda mı kalsınkaydirigubbakcemile3 ay bu arada kızlar, bunlar cidden sadece beni istiyo

öylede kuzum benim, annen doğru demiş kız evi naz evi olmalıydı bekleselerdi bi sene daha bundan öte diyecek bişi yok umarım herşey çok çok güzel olur sizin için
tamam canım çok sağol ya evett bayadır bekliyoruz daha dogrusu o benı beklıyodu bı adım atılsın istiyoruz artık şu kısa zaman içindede düşünüyoruz bakalım sorun çıkmaz inşallah dua edin banada nolur

amin canım inşallah tez vakitte kavuşursunuz:Saruboceq:

sorma yaa çok güldümm ayyy ALLAH iyiliğini versin emii kızlar bizim yüzümüzden evlenmiycekler :roflol:
bu arada biricik nişanda sağ ele takılır yüzük evenince sola geçer canım o bi simge olmuş artıkkkaydirigubbakcemile2
bakalım biz ne zman takcaz:roflol::roflol:

şaka bi yana herkes sevdiğine kavuşsun yaa:asigim:
bunu ilk defa öğrendim valla sağdan sola geçiyo demeksempatiksalakcinni
biz bu sene inşllh takcaz:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

amin canım aminnnnnn
hepimiz kavuşalım sevdiğimize:asigim:biricik kız sen yok mok diyon ama konuşmalarından sanki istediğin biri var gibi onu mu bekliyon yoksa gelsin diye he dökül bakalım bizde dualrımızı ona göre edelim dimi canım
şaka bi yana herkes sevdiğine kavuşsun yaa:asigim:
bunu ilk defa öğrendim valla sağdan sola geçiyo demeksempatiksalakcinni
biz bu sene inşllh takcaz:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ulan zorla davet ettirdik kendimizi nikaha organik biz akşamdan gider bekleriz sizi can kalemler elimizde salona girer girmez ayakkabını alırız ama:roflol::sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol: aşkolsun olurmu öyle şey buyrun gelin başımın üstünde yeriniz var ayy çok güldüm yaaa

ulan zorla davet ettirdik kendimizi nikaha organik biz akşamdan gider bekleriz sizi can kalemler elimizde salona girer girmez ayakkabını alırız ama:roflol::sm_cool:

napalım iyilikle olmuyo:roflol: :roflol: :roflol:
sağ ayakkabıyı sen soluda ben alırım:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

X