-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ay gözümde canlandı biz biricikler hergün buluşup taki bizimde isteme olayları başlayana kadar nikah nikah gezip kanka burda iş kalmadı diğer nikah dairesine geçelim diye devam edip yolda gelin durduruyomusuz ...
yada mıllet gelın arabasının önünü keser ya para için bizde durdurup gelinin ayakkabısını isteyip adımızı yazıp geri veriyomusuz:roflol::roflol:

delisin valllaaaa düştüğümüz hallere bak yaaaaa:roflol: :roflol: :roflol: :roflol::sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

kız o bende de var ahahahhahaha tek manyak ben diilmşm, baya baya inceliyrm hatta bi gün biri farkedip bişe dicek die korkuyrm

:roflol::roflol::roflol:

işimiz gücümüz yok gelin peşinde koşcaz heee
en sonunda bakırköye atarlar orda biriynen evlenirik:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ay gözümde canlandı biz biricikler hergün buluşup taki bizimde isteme olayları başlayana kadar nikah nikah gezip kanka burda iş kalmadı diğer nikah dairesine geçelim diye devam edip yolda gelin durduruyomusuz ...
yada mıllet gelın arabasının önünü keser ya para için bizde durdurup gelinin ayakkabısını isteyip adımızı yazıp geri veriyomusuz:roflol::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

sınıfta kalda hepten alsınlar seni:roflol: :roflol: :roflol:

bakalım artık yaa, bi diploma alsaydım ii olurdu yaaa bilmiyorumkismile ama yalan olcak gibime geliyo
gerci mezun olup otelci olsam nolcak, sırf aman hc bişe olmazsa dil öğrenirim die yazmştm :eek: , valla hepten alıcaklar benikaydirigubbakcemile3

bugün performnsımız çok yüksek haaa:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

RABBİM gülmekten ayırmasın:sm_cool:

amin canım kızlar ben yemekteyize bakmaya gidiyorum kk dan bi arkadaşın kardeşi varmış hatta o da şarkı söylüyomuş merak ettim gidemde bakem gelince görüşürüz

valla ben böyle diyorumyaa beni 30 yaşında sanıyolar 20 deyince manyak mısın diyolar :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

evde kalmış kız kuruları gibiyiz töbe yaa
organik tamam canım çok sağollubaya güldük sende katıldın canım görüşmek üzere:roflol:

X