-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

biricik gelmiş kim olcekzemuszemus
kırmızı halılar serilmemiş ama:jeyyar:
nasılsın bebemopuyorumnanaktan
valla aklıma geldi resim ekliyim dedima ama üşendim kaydirigubbakcemile3
iyilik gülüm sen nasılsın
zeynep ben ciciyim ruhu olmayanlar cici değil:))
erkek işte
biz lab da renkli çözelti yaptığımızda da ay rengi ne tatlı diye sevinirdik erkeklerde bize bakıp gülerdi benimki de dahil :))
hepsi aynı yani hehe
işte karafım tepesinde mantarı da var top gibi:)
karaf1690lira.png

sanki ben onu bugün bir topicte gördüm mü CADIARZU

..

kizlar ben mutfagima böyle ocak ve firin alcam,,,nasil??

set üstümüdür nedir hic sevmem, birde mini firinlari da sevmem...:dilcikar:

hem güvenli de bu ocaklar gaz kacirma olayi da yok tüp degistirme olayi da...oh ne rahat..:sm_cool:

suan evimizde kullaniyoruz cok rahat, temizlik acisindan...tavsiye ederim....yerimseniben

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

canım çok güzel bunlar ya ama kızarmayanı olsun korkarım ben yanar diyesırnaşık şey

parlayan yıldız nasıl oluyor canım bu.
çekmeli gibi değişik.
bir de ev bizim değilse nasıl yaptırcaz ki bunu.
mesela biz buaralr buzdolabı çamaşır makinesi alalım diyoruz ama ev belli olmayınca fırın da takılıyoruz ne alcaz diye
kızlar siz napacaksınız bu konuda
ev kendinin olmayanlar napıyor
ne alıyor
bir de beyaz eşyaları inox mu beyaz mı alacaksınız.
aralarında fark oluyor baya şaşırdım ben de napacam die

ama alttaki fırının kapağının açılış şeklini beğenmedim artislik yapcaz diye kullanışsız yapılar bazı şeyleri de

karaf1690lira.jpg

bu şte tepesi toplu görmüşsündür zeynep foto çirkin çıkmıştı güzelini koyim dedim size:)

çekmeli gibi değişik.
bir de ev bizim değilse nasıl yaptırcaz ki bunu.
mesela biz buaralr buzdolabı çamaşır makinesi alalım diyoruz ama ev belli olmayınca fırın da takılıyoruz ne alcaz diye
kızlar siz napacaksınız bu konuda
ev kendinin olmayanlar napıyor
ne alıyor
bir de beyaz eşyaları inox mu beyaz mı alacaksınız.
aralarında fark oluyor baya şaşırdım ben de napacam die

canım ocağı taşıyabilirsin CADIARZU
ya beyazlar bir süre sonra sararıyor inoxların açık gri olanı ve kesinlikle parmak izi tutmayanı olabilir

canım çok güzel bunlar ya ama kızarmayanı olsun korkarım ben yanar diyesırnaşık şey

zeynepcim Allah iyiligini versin kiz kizarmassa o yemek hic piser mi...kaydirigubbakcemile3

çekmeli gibi değişik.

firinin kapagi istege göre canim, ya cekmeceli yada normal da oluyor..a.s

ama alttaki fırının kapağının açılış şeklini beğenmedim artislik yapcaz diye kullanışsız yapılar bazı şeyleri de

ne artistligi canim, cok rahat oluyor cekmeceli firinlar..a.s

bende iyiyim zeynepcim yine alışverişten geldim üstüme yeni ciciler aldımzemuszemus
sohbet baya güzel herkesde burda
tuttu topik:lepi:bilseydim bu kadar sevilceğini daha önce açardımkaydirigubbakcemile3

parlayan yıldızım
ne bilim ya alev alcak gibi görünüyorkaydirigubbakcemile3 gerçi öbür türlü de açık unutur insan hani yansada bize göstermese diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3

çekmece kısmına artis demedim yav mesela bunda aynı anda iki şey pişirirken nasıl koycan ben mi çözemedim hani böyle öne doğru yelen kapaklar daha kllanışlı olur diye dedim bahsettiğin seçenek de o galiba

eeeeee okadarını da yapsınlar tabi kızım kendide kullancek ay

yapsın tabi kuzu kapamam:))

canım ocağı taşıyabilirsin CADIARZU
ya beyazlar bir süre sonra sararıyor inoxların açık gri olanı ve kesinlikle parmak izi tutmayanı olabilir

inşallah uyguna bulabilirsem inox alırım.
beyaz da olsa napalım artık kısmet zaten dünya paralar her biri

he kız görmüşüm buymuş kaydirigubbakcemile2

heh bu iştekaydirigubbakcemile5

bende iyiyim zeynepcim yine alışverişten geldim üstüme yeni ciciler aldımzemuszemus
tuttu topik:lepi:bilseydim bu kadar sevilceğini daha önce açardımkaydirigubbakcemile3

güle güle gir bürcüğüm
he valla herkese iyi geldi sağol :lepi:

evet yaa niye zamaninda acmadin...kaydirigubbakcemile...:mymeka:

parlayan yıldızım
ne bilim ya alev alcak gibi görünüyorkaydirigubbakcemile3 gerçi öbür türlü de açık unutur insan hani yansada bize göstermese diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3

çekmece kısmına artis demedim yav mesela bunda aynı anda iki şey pişirirken nasıl koycan ben mi çözemedim hani böyle öne doğru yelen kapaklar daha kllanışlı olur diye dedim bahsettiğin seçenek de o galiba

bunda da iki sey ayni anda pisiriliyor, öne dogru acilanalar bana göre de daha kulanisli..vereliniortak

parlayan yıldızım bu ocağı kullanıyoruz diyince yazmıştım dün galiba ama laf girdi kaynadı her tencere kullanılıyor mu bu ocaklarda taban sıkıntı oluyor mu?

parlayan yıldızım bu ocağı kullanıyoruz diyince yazmıştım dün galiba ama laf girdi kaynadı her tencere kullanılıyor mu bu ocaklarda taban sıkıntı oluyor mu?

yok canim bi sikinti olmuyor, her türlü tencerelerle kullaniliyor, fakat tencerenin tabani düz olmasi lazim

mesela bakir alti yamuk cezveyle türk kahvesi yapamassin..kafamçokkarıştı

türk kahvesi icinde makine var ama...delikafadulden

X