-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyiyim bende, sadece balayı konusunda cok arada kaldım eyvahedigeldismile kafam karıstımafoldumben

canım bende şimdiden balayını düşünüyorum nişanlım VOYAGE BELEK istiyor.bende çok kararsızım arkadaşım adam&eve oteline gitmişti muhteşemmiş istersen internetten araştır.

canım bende şimdiden balayını düşünüyorum nişanlım VOYAGE BELEK istiyor.bende çok kararsızım arkadaşım adam&eve oteline gitmişti muhteşemmiş istersen internetten araştır.

canım ben adam&eve de staj yaptım, konsept olarak mükemmeldir, sanki yurtdışında gibi hissediyo insan kendini, dizayn açısından mükemmel gercekten, türk mimarisinden cok uzak, harikalar diyarı gibi=)=) ama voyage bellekten cok pahalıdır, hatta tarihlere göre 3 kat fark olablr arada, ki voyage bellekde cok güzeldir. bu yüzden değer mi tartışılır. ben singapur istiyorum ama çok pahalıya patlar bu da, o yüzden karrszm.

canım ben adam&eve de staj yaptım, konsept olarak mükemmeldir, sanki yurtdışında gibi hissediyo insan kendini, dizayn açısından mükemmel gercekten, türk mimarisinden cok uzak, harikalar diyarı gibi=)=) ama voyage bellekten cok pahalıdır, hatta tarihlere göre 3 kat fark olablr arada, ki voyage bellekde cok güzeldir. bu yüzden değer mi tartışılır. ben singapur istiyorum ama çok pahalıya patlar bu da, o yüzden karrszm.

bizim büyük ihtimalle voyage bellek olur evet adam&eve biraz pahalı .inşallah sende istediğin yerde balayını geçirirsin canım

adam&eve saçma bence ya, o kadar para vericeksem yurtdışına giderim kesinlikle, ama konsepti gercekten mükemmel. ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme =) inşllh snn de istediğin yer olur cnm

kızlar ya siz çeyiz düzdükçe içim gidiyo ben ne zaman başlıycam ya yada başlayabilecekmiyim nolur banada dua edin :KK43:

X