-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyiyim bende, sadece balayı konusunda cok arada kaldım eyvahedigeldismile kafam karıstımafoldumben

canım bende şimdiden balayını düşünüyorum nişanlım VOYAGE BELEK istiyor.bende çok kararsızım arkadaşım adam&eve oteline gitmişti muhteşemmiş istersen internetten araştır.

canım bende şimdiden balayını düşünüyorum nişanlım VOYAGE BELEK istiyor.bende çok kararsızım arkadaşım adam&eve oteline gitmişti muhteşemmiş istersen internetten araştır.

canım ben adam&eve de staj yaptım, konsept olarak mükemmeldir, sanki yurtdışında gibi hissediyo insan kendini, dizayn açısından mükemmel gercekten, türk mimarisinden cok uzak, harikalar diyarı gibi=)=) ama voyage bellekten cok pahalıdır, hatta tarihlere göre 3 kat fark olablr arada, ki voyage bellekde cok güzeldir. bu yüzden değer mi tartışılır. ben singapur istiyorum ama çok pahalıya patlar bu da, o yüzden karrszm.

bizim büyük ihtimalle voyage bellek olur evet adam&eve biraz pahalı .inşallah sende istediğin yerde balayını geçirirsin canım

adam&eve saçma bence ya, o kadar para vericeksem yurtdışına giderim kesinlikle, ama konsepti gercekten mükemmel. ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme =) inşllh snn de istediğin yer olur cnm

kızlar ya siz çeyiz düzdükçe içim gidiyo ben ne zaman başlıycam ya yada başlayabilecekmiyim nolur banada dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…