-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hoşbulduk hilalim nasılsınaklinialirimsmile

bişicik kalmamış cnm bi mobilyalar kalmış onlarda çabuk halledilir beğendikten sonrahihoyyyt

evet cnm haklısın ama var daha işimizzzz az bi inşaatımız olcak ama yavaş yavaş halledicezz :)) ben çok kararsız olduğum için bnm için mobilya uzun sürer dedik opuyorumnanaktan

26 haziranda canım, iyi gidiyo yaa balayı olayında takıldık bizde, yoksa evim hazır beyaz eşya ve mobilyalar falan alındı da, ufak tefek şeyler kaldı. balayına da karar versek bitiyo herşey =) sen de ne var ne yok ne zaman düğün??

Benim düğünüm 25 eylülde. Valla ben gayet sakinim; benim de evim hazır, ancak biraz tadilatlar var. Beyaz eşyalrımızı aldık; ben mutfak için çeyiz almaya başladım.Balayı konusu henüz bizim gündemimizde bile yok :)

ben turizm otelcilik okuyorum bide canım, ben gitmezsem olmaz şimdikaydirigubbakcemile5 ben singapur istiyorum ama baya pahalıya patlar bu da. gitmeden önceki alışverişlerle birlkte 7000 euro gider en az. ağzımdan bi kere cıksa adı, nişanlım da kesinlikle singapura gidicez der, fazla şımartıyo beni, ama değer mi bilmiyorum yaa. kendim de daha okulu bitirmedim, ona çok yük oluyorum diye istemiyorum, kendi maaşımda olsa sorun etmem birlikte öderiz diye düşünürüm ama arada kaldım şimdi. bi yandan da diyorum ki balayı bu, bi kere olucak şey sonucta, nasıl istiyosam öyle olsun. ay yardım edin banabilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…