-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Herkese günaydın.

Bu haftasonu çeyizim için ilk siftahı nihayet yaptım:) Esse den döküm tava tencere seti aldık annemle. Kasaptan çiçek alan arkadaşa ek olarak... Ben de güvenlikten çiçek aldım:)

kaydirigubbakcemile3 oda güzelmiş kaydirigubbakcemile3

çeyizlerinde hayırlı olsun
bundan sonra istemesende kendini çeyizcilerde bulcaksın hazırlıklı ol kaydirigubbakcemile3

kızlarr sabah işe gelirken brillant mağazası var yolda , mağaza açılıyo bi baktım , beyaz bi yatak örtüsü ama çok güzeldi koşa koşa gittim fiyatını sordum 350 tl dedi bana çok ucuz geldi çünkü çok güzeldi kızlar haberiniz olsun onu olucam :KK70:, ve dün akşam netten rapsodi mobilyaya baktım süperler ben çok beğendim ve öle çok pahalıda değiller bilginize sunarım kızlar :KK70: bi bakarsınız belki

iyidir :-)
ne yapayım uyukluyorum forumda takılıyorum :p dün kuzenimin nişanı vardı resimlere bakıyorum :KK70:
sen napıon

oh ne güzel nişanlara da gitmişsin:)
ben şimdi evdeyim hazırlanıp olkula gitcem
dün kurabiye jkalıbı ve mezura aldım haha manyak gibin ama eklimiyim ayıptır oncacık şeyi:KK70:

hahaha hayırlı olsun lepik ekle kız ne olcakkk ben çay süzgeci bile alsam eklerm hahahaha kaydirigubbakcemile3

:KK70:D
biraz daha biriksin ablası toplu sunum yapalım çeyizleri :KK70:

hadi ben kaçar papaay

kız gördüm pastanı kurabiyelerini çok güzel olmuşlar canım
tadıda eminim güzeldi

kızlarr sabah işe gelirken brillant mağazası var yolda , mağaza açılıyo bi baktım , beyaz bi yatak örtüsü ama çok güzeldi koşa koşa gittim fiyatını sordum 350 tl dedi bana çok ucuz geldi çünkü çok güzeldi kızlar haberiniz olsun onu olucam :KK70:, ve dün akşam netten rapsodi mobilyaya baktım süperler ben çok beğendim ve öle çok pahalıda değiller bilginize sunarım kızlar :KK70: bi bakarsınız belki

hadi bakalım cnm inşallah alırsın
fotosu falan var mı buraya eklede görelim

hahaha :KK70: seni krize sokucam cimcime onun için uğraşıyorum tşk şekerim :KK70:

Hoşgeldn çilekcm

al canım burda bu galiba canım yani bu olması lazım çok benziyor bayanssulusmile

Eklentiler

• $brillant beyaz yatak örtüsü.jpg
    $brillant beyaz yatak örtüsü.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 19
X