-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şimdiden balayını hallettiniz demek hadi hayırlısı
buldun mu mobilya

hallettik cnm yaa yer olmaz hem erken rez. yaptırdık daha uygun :))
mobilya ya gelince beğendiklerimiz oldu fikir aldık ama heryere bakmak orda zor bilirsin sende kocaman biryer :))
kaldığımız yerden devam edicez haftaya bakıcaz..ama çok beğendiklerimizi not aldık opuyorumnanaktan

Hoşgeldin Hatige. Balayını nereyi ne kadara ayarladınız? Erken rezervasyonlarda çok avantajlar oluyor mu ki?

Hoşgeldin Hatige. Balayını nereyi ne kadara ayarladınız? Erken rezervasyonlarda çok avantajlar oluyor mu ki?

teşekkürler canım hoşbuldum..balayında ets de %30-35 indirim var..az bi indirimde değil..4-5 otel vardı kafamızda Amara Wings de karar kılmıştıkki son anda Long Beach istedim ben hoşuma gitti..ets deki bayanda önerdi ve tavsiye etti.. güsel bi paket hazırladı bize 7 gece-8 gün uçak falan transferde dahil iyi olduuu :))opuyorumnanaktan

Dediğin otellere baktım internetten; isabetli bir karar vermişsin. . Baya güzele benziyor. %30-35 lik indirimle hesaplı olsa gerek. Umarım güzel bir balayı geçirirsiniz.

Dediğin otellere baktım internetten; isabetli bir karar vermişsin. . Baya güzele benziyor. %30-35 lik indirimle hesaplı olsa gerek. Umarım güzel bir balayı geçirirsiniz.

çok teşekkür ederim canım çok sağol yerimseniben evet kısa bir süre devam edeceği için indirimden yararlammak istedik..1.900 falan tutacakken peşin ve indirimle 1.750 civarlarına geldi..kaydirigubbakcemile3

biricik hoşgeldin
hatige hoşgeldin
nabersiniz kızlar
hoşbulduk hilalim nasılsınaklinialirimsmile

bişicik kalmamış cnm bi mobilyalar kalmış onlarda çabuk halledilir beğendikten sonrahihoyyyt

iyiyim biricik bebeim sen nasılsın
belli değil henüz canım yaa didim e gidelim dio bizimki ben voyage belek istiyorum karar veremedik henüz
uygunmuş bayağı hyrlı olsun =)

iyiyim biricik bebeim sen nasılsın
belli değil henüz canım yaa didim e gidelim dio bizimki ben voyage belek istiyorum karar veremedik henüz
uygunmuş bayağı hyrlı olsun =)

voyage belek ve sorgun istiyoduk baştan bizee ki çok güzeller..ikimizin kuzenleride bunlara gitti çok anlattılar gitmiş kadar olunca resimleride görünce bizde farklı yer seçmek istedikkk..seneye dedik gideriz artık voyage sorguna..ama didim de çok uygun sizin sezon içinnnn opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…