-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

FE.OZ hoşgeldin canım görmemişim ben seni,nasılsın kuşum :)

nisan,zeynep sizce nasıl model kızlar

gulsunnn benim kadar değilsin balım dur bak resmimi ekleyeyim anlarsın :)

cnm gördüm modeli
gelinlik olarak düşünüyosun sanırım
çok hoş ama çok ta sade
ben daha böle kabarık taraftarı olduğum için bana çok sade geldi
bu arada normal resmini yeni görüyorum
yani daha önce nişan resmini gördüm bi
normaldede çok güsel bi duruşun var

Canım fiyatını hatırlamıyorum ki ben almadım annem almıştı geçen yıl =) ama unuttum fiyatı

şekli filan çok hoşmuş
daha öncede görmüştüm bi yerde
kndme alacağım zmn böle bulursam böle istiyom bende

Arkadaşlar bütün sayfalara bakamadım ama aldıklarınız çok güzelmiş.Mutlu günlerde kullanın inşaallah...Benim daha hiçbir hazırlığım yok.Annem bişeyler alıp başla kızım diyo bende diyomki ortada damat yok niye kendi kendime gelin güvey olayım nişanlanınca almaya başlarım diyorum.Siz ne zaman almaya başladınız?

kızlar nerelerdesinizzzzz

nisanım sade evet daha karar vermediğim için araştırıyorum canım dur bakalım nasıl olacak ben de merak ediyorum açıkcası

hoşgeldin ayşe ben önce çeyizleri aldım sonra damadı buldum
hoşgeldn adacım ben buralardayım :)

densem evet canım işte tam netleştirebilirsem kafamda daha iyi karar verebileceğim bakalım en geç bu ay sonuna kadar bu işi halledeceğiz canım

Yeni İnci - 9455 Korse kızlar gelinliğin içinden bu nasıl olur sizce

gulsunnn bir de buna baksana canım ya

canım buda güzel ama sanırım baleni yok.. gelinliğin altına mümkün olduğunca çok balenli birşey giymek gerekirki yağlar bir yerden sıkıştırılınca diğer taraftan fırlamasın.. ve biz tombişler için kural bu:))))
ayrıca eminimki sen de o büstiyeri giyince kendini çok beğeneckesin... opuyorumnanaktan

hilalim peki bu model nasıl bir şey yani,böyle sıkı olup bir beden incelten tarzda birşey mi ?

Canım iplerini çekiyosun çok sıkı yağlarını gizliyo ama ben çok rahatsız oldum rahat oturup kalkamazsın oynayamazsın

Teşekkür ederim gulsncm :) ama tek sorun rahat deil

hilalcim senin kilo problemin olmadığı çin böyle birşey değilde, daha düz ve seni sıkmayan bir büstiyer alabilirisn bence gelinliğin altına...
bu jartiyer takımını da artık uzunnnnn gecelerde giyinirisn:)))):kedi:

a ne güzel. Allah mululuğunuzu sürdürsün. maşallah ne güzel. çok güzel bir enerji verdin. teşekkür ederim.

amiinn canım mutlu edebildiysem bende mutlu oldum kaydirigubbakcemile5

amin canım.
adacım çok tatlısınız Allah mutluluğunuzu daim etsin
hilal çok şeker çaydanlıklar, bende küçük almak istiyorum sadece ikimiz için ama güzel model bulamadım ya
[/QUOTE]

amiinn

Allah bağışlasın darkolive maşallah

saol canım teşekkürler

Teşekkür ederim gulsncm :) ama tek sorun rahat deil

canım düğünde rahat olmak çok ama çok önemli yerimseniben güzel görünücem daha ince görünücem diye bütün bir geceyi suratı asık rahatsızlığı her halinden belli olan bir gelin olmak istemessinizz :1no2: kendiniz için giyinin millet ne der diye değil lmaz: sositososito tabiki çok önemli ama insan kendini iyi hissedince herşeyiin en iyisi oluyor :teytey: :teytey:akışına bırakınn koyverin gitsinnnn delikafadulden delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…