-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

cimcime ablam aldı yenilerde, sadece ısıtma ve buz çözmede kullanıyor ve gerek yokmuş diyor. ben mini fırın düşünüyorum. ocağım da fırınlı olacak ama mini fırın istiyorum iki kişi için koca fırını yakıp boşa elerktrik harcamayayım diye.

bir de yeri gelmişken sorayım. turbo fırınlar iyi değil diyorlar, bu konuda bilginiz varmı,

adaer cim canım çok yakışmışsınız... ama ben daha tombişim:)))) hahahha.
nişan resimlere bakıp tombişliğimi görebilirsiniz....

ohh ohh enişteye bakk sarılmış hemen aşkınaaaa :-)
Çok yakışıosunuz canım benim :)

gulsunn evet nişan resimlerini görmüştüm senin :-) sizde çok yakışıyosunuzzz :)

a.s.ayyy adacım yaa sen buralardamısın bakim kaçak akannehir

kızlar herkes evlilik hazırlığı yapıyor sanırım allah kolaylıklar versin canım çok güzel telaşlar tadını çıkarın bende 2.5 yıllık evliyim 8 aylık bir prensim var allah doğru zaman geldiğinde sizede nasip eder inşallah :1hug:

izlemmmm canım hoşgeldin teşekkürler fıstığım mesaj için,evet malum biliyorsun düğün telaşı olan bir gelin adayınızım ben bu topicte de oluyorum o yüzden :)

kızlar herkes evlilik hazırlığı yapıyor sanırım allah kolaylıklar versin canım çok güzel telaşlar tadını çıkarın bende 2.5 yıllık evliyim 8 aylık bir prensim var allah doğru zaman geldiğinde sizede nasip eder inşallah :1hug:[/QUOTE]

amin canım.
adacım çok tatlısınız Allah mutluluğunuzu daim etsin
hilal çok şeker çaydanlıklar, bende küçük almak istiyorum sadece ikimiz için ama güzel model bulamadım ya

kızlar herkes evlilik hazırlığı yapıyor sanırım allah kolaylıklar versin canım çok güzel telaşlar tadını çıkarın bende 2.5 yıllık evliyim 8 aylık bir prensim var allah doğru zaman geldiğinde sizede nasip eder inşallah :1hug:

a ne güzel. Allah mululuğunuzu sürdürsün. maşallah ne güzel. çok güzel bir enerji verdin. teşekkür ederim.

X