-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

gulsunnn ya peki senin aldığın da böyle çok rahatsız edici mi canım ya belki de o günün heyecanıyla hissetmeyiz belkide heee

kızlar ya ben resimlerre verdiğiniz sitelerden bakamıyorum bilgisayarımdan dolayı, zahmet olmazsa buraya eklermisinz :)

evet darkolive çok haklısın nişandan bir ay önce bunu kuzenimin nişanında giydiğim kıyafetin altında giydim o üst bölümde çizgiler varya jartiyerin onların içinde ince çubuklar var esnek oturdukça vücuduma battıı çok canım yandı nişanda da giymedim o yüzden

gulsuncm evet canım aslında 7 kilo fazlam var ama pek belli olmuo çok dar giymedikçe daha düz bişi arıyorum beni çok sıkmicak rahatsız etmicek :-)
evet uzun gecelerde giymek için güzel olabilir :kedi:

kızlar ya ben resimlerre verdiğiniz sitelerden bakamıyorum bilgisayarımdan dolayı, zahmet olmazsa buraya eklermisinz opuyorumnanaktan

adacım benim aldığım sıktığı için, sanki karnını içe çekmişte dolaşıyormuş gibi hissediyorsun.. ama ben 1 beden küçük aldığım için böyle.. çokta rahatsızlık duymadım ben... sen tam bedenini alırsan çok rahatsız etmez diye düşünüyorum.. ayrıca o gün o kadar heyecanlı olcazki senin de dediğin gibi... bunu farktmeyeceğiz bile..

yok yok ben de 1 beden küçük alacağım sen 85-B almıştın değil mi? bir de 48.50Tl görünüyor sitesinde sen ne kadara aldın canım?

kızlar bende düz korsemi KOM yada Yeni inciden almayı düşünüyorum sizce hangisinden alayım ?

yok yok ben de 1 beden küçük alacağım sen 85-B almıştın değil mi? bir de 48.50Tl görünüyor sitesinde sen ne kadara aldın canım?

bencede 1 beden küçüğünü al, belkim zayıflarız biraz daha.... umut işte:)))
canım sürekli alışveriş yaptığım yerden aldım.. 45 ti, 40 a aldım..

kızlar bende düz korsemi KOM yada Yeni inciden almayı düşünüyorum sizce hangisinden alayım ?

komu bilmem ama gelinlikçim bana yeni inci demişti.. bende yeni inci aldım... ahanda işte bu:)))
bstiyer.jpg

kızlar ya bişe sorcam
benim fazla kilom yok
hatta az kilom war bilmiyorumkismile

bunlardan giymelimiyim yinede gelinlik içine?

kısslarrrropuyorumnanaktan
yorum yazmayıp yazdıklarınızı okuyarak güzel fikirler ediniyorum boshayallersmileayrıca muhabbetiniz çok samimi alkisalkisalkis
bende gelinliğin altına büstiyer giymeyi merak ediyorum. acaba gelinliğin duruşunu bozar mı yada nasıl görünür potluk olur mu

ben nişanlığımın altına denetim ama göğüs bölümü büyük gelio bu jartiyerin bana halbuki 85 B almıştım normalde yeniincide südyende 85 B kullanırım ama nie potluk oldu ki

X