-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

sağol adacım
hilalim tam da almak istediğim şeyleri almışsın. harikalar.
cimcimecim çok hoşmuş şekli.
güle güle kullanın.

kızlaar kek kalıbım nasıl sevgililer günü için aldım nişanlıma pasta yapcemm[/Q

canım selam bende sevgililer gününde nişanlıma pasta yapacaktım hazır kalpli keklerden yapmayı düşünüyordum ama kek kalıbı almam daha güzel olur çeyizime atar evlendiğimde sürekli yapabilirim.zemuszemus

Teşekkür ederim sakardeniz :)

Hoşgeldin fe.öz evet canım bencede al hem kendin yapmış olursun dahada memnun olur hemde çeyizine atarsın ben bunları evde kullanıcam kalıp12 tl kurabiye kalıpları 5.90 pek bişi değil tekrardan alıp çeyizime atıcam yine :) yumarlak ve kare kek kalıbıda almam lazım daha :)

adacım; ben kuzenim gittiği modaevine gittim.. mahmutpaşa da kürkçü handa sevcan modaevi..
benden sonra başka bir arkadaşımı gönderdim onada 1100 e yapıyorlarmış istediği gelinliği, başka yerden 2000 fiyat almıştı..
Tel: 0212 512 45 61
canım senin düğün benden 2 hafta sonra ve sen hala sipariş vermedinmi????

evet canım hala vermedim geçtiğimiz pazar günü Fatih'te bir modaevine gittik,kumaşı falan öyle çok kaliteli bir şey değildi 1500 dediler :) avcılar'da bir yer var oraya bakacağım artık ben de

aslında teflonda slikonda pek sağlıklı değil en iyisi borcam ama borcamında değişik şekilleri yok malesef kare yapacağım kekleri borcamda yapıyorum.
Kızlar bişey sorcam yaa, ben mikrodalga almak istemiyorum sağlıksız olduğu için acaba çok gereklimi evlerde.

hemen bakıyorum adacım :-)

haklısım cimcimem ama borcamada adam akıllı şekil vermiyolar
fırınlı aygazın olmicakmı?

evt çok demişler hakkaten.. bence bir uğra dediğim yerede... istediğin modellerin resimlerinide götür.. üzerinde istediğin değişikliğide yapıyorlar... yada ordakileri denersin... en azından fiyat alırısn.. ve daha da bekleme... gecikiyorsun:)))))

bende set üstü düşünüyorum canım ankastre setler varya onlardan düşünüyorum bende bilmem ki çokmu sağlıksızmış

evt çok demişler hakkaten.. bence bir uğra dediğim yerede... istediğin modellerin resimlerinide götür.. üzerinde istediğin değişikliğide yapıyorlar... yada ordakileri denersin... en azından fiyat alırısn.. ve daha da bekleme... gecikiyorsun:)))))

evet haklısın gecikiyorum bu hafta sonu ya da en geç önümüzde ki hafta sonu bu işi halletmeliyim,deneyemem balım ben tombişim ya çoğu modelleri de 36-38 ya da en fazla 40 bedene göre yapıyorlar bana olmaz sanki,sanki değil olmaz mafoldumben

Teşekkür ederim sakardeniz :)

Hoşgeldin fe.öz evet canım bencede al hem kendin yapmış olursun dahada memnun olur hemde çeyizine atarsın ben bunları evde kullanıcam kalıp12 tl kurabiye kalıpları 5.90 pek bişi değil tekrardan alıp çeyizime atıcam yine :) yumarlak ve kare kek kalıbıda almam lazım daha :)

hoşbulduk canım sağol çok iyi almışsın canım fiyatları gayet iyi ben dün tansaştan baktım normal yuvarlak kek kalıbı 25 tl di iş çıkışı biraz dolaşayım

FE.OZ hoşgeldin canım görmemişim ben seni,nasılsın kuşum :)

nisan,zeynep sizce nasıl model kızlar

gulsunnn benim kadar değilsin balım dur bak resmimi ekleyeyim anlarsın :)

bence çok güzel canım kuğu gibi olursun bununla çok hoş :-) fiyatda gayet güzel bence değer yani

X