-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hilalim onlar ne öyle waşşşşşşşş
ben nedense hiç merak etmiyorum bu iç çamaşırlarınısempatiksalakcinni

hatigecim hem yeni model gelmişti onuda çok beğenmiştim

yaa canım bu bir iki karıştı bende ilk 2. beğenmiştim sonra öteki rengini gördüm o da hoş geldi gözüme :1ninca:
ayy ne zor bişeye karar vermek yaa:sinifsinif:

evet tatlım çok zor karar vermek yaaa.. dün bi çaydanlık beğenemedim fenalık geldi anneme aklinialirimsmile

ıvır zıvır çok para tutuyor vallaa al al bitmiyor ...:eek:lmaz: fazlasına hiç gerek yok en gerekliler alınmalı bence evde öyle heryerden her dolaptan bişey çıkmasını istemiyorum.... hele mutfak bir felaket tezgahın üzerine diziyorlar sırayla her türlü aletiii hiç sevmiyorum ben hiç hem de...

aynneen bende hiç sevmiyorum.

kıız bunun aynısını sözde getirmişlerdi bana :))

Teşekkür ederim kızlarrr :-) 1.kırmızı 2.siyah 3.de kendi rengi pembe yaani :-) atletleri beyaz aldım beyazı çok seviyorummm :-)

Ben çok meraklıyımdır biricik elime para geçince ilk gittiğim yer iç çamaşırcılar :-)

hilalim onların sana aldığı herşey yaklaşık ne kadar çıktı, biliyomusun.
Bide sizin aldıklarınız çok tuttumu, ona göre bütçe ayarlamam lazımda

Hoşgeldin çilekim
teşekkür ederim

Giyniyim dimi uyar yani nişana kuaförede gidicem zaten saol biricikim :)
GB BEBEĞıM BıRAZ GEÇ OLDU AMA hb :-)
hoşgeldin çilekk:)
hatige bak almışında hiç söylemiyosun ekle bakalım.
hb biriciğim hb olumunekankayizsmile
bunu aldım kızlar.. umarım beğenirsiniz.. Özdilek de annem densemin az önce eklediğini beğendi ama bu oldu tabii :))

htc.jpg

:kedi:
çok güzel güle gle kullan

hilalim atlet ve iç çamaşır takımlarımız aynı kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
evet tatlım çok zor karar vermek yaaa.. dün bi çaydanlık beğenemedim fenalık geldi anneme aklinialirimsmile
yaa canım bazı şeyleri ilk gördüğümde tamam bu derim bazı şeylerde de acaba bumu olsun yok şumu olsun derken gınaa geliyo insanadelikafadulden
Teşekkür ederim kızlarrr :-) 1.kırmızı 2.siyah 3.de kendi rengi pembe yaani :-) atletleri beyaz aldım beyazı çok seviyorummm :-)

Ben çok meraklıyımdır biricik elime para geçince ilk gittiğim yer iç çamaşırcılar :-)

seksüü hatunsun deseneyerimseniben:kedi:

X