-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

selamm geldim yinee
ayy bürcüğüm buarada praktikerde senin günlük yemek takımını gördüm hala duruyorlar bikaç seçenek daha vardı
siyahlı grili çizgili vardı bir tane çok beğendim hatta iki tane alınıp misafir için bile kullanılabilir boşuna mı o kadar para verdik dedim içimden
lilalı iki seçenek vardı annem için baktım aslında o da istiyor ama burdan taşıma derdi var

ağlama kuşumya
olduğu yerekadar
beğenmeğen almasın diyom ben hep
:roflol:
illa herşeyim tam olsun die bakmıyom
gücümün yettiğini alıyom
fazlasında gözüm yok doğrusu

hehe herkese tekrar merhaba :)) biricik güldürdün benii :))
neye güldün kız:jeyyar:

evet canım halen duruyolar hatta benim aldığımda bi tabak çıtlamıştı bi ay değiştirme süresi var 28. günde götürüp değiştirdim şansımada bir sürü gelmiştihihoyyyt
aynen gülüm tam takım yaptım günlük diye aldım şimdide anneme nasıl ullancam bunu kıyamam diyorum günlük diye tek satılanlardan alıcam artıkdelikafadulden
canım güzelce paketledikten sonra bişicik olmaz ama üstü poşetliydi o açıdan zor başka kutu ayarlamak zorundasın.

evet iştee :sinifsinif:

bu akşam bornoz takımı alıcam bende.. aslında annem önceden almış ama annem yeni modellerden alalım dedi.. :)) iyi dedim bendeeeee bakalım inş. güsel bişiler bulurumm.. ben bu kararsızlıkla..

Biricik çeyiz delisisin kızzzzz
şu çeyizlerini bi sergilede gözümüz gnlümüz açılsın
hoşgeldiniz kızlar tekrardaaann

evet iştee :sinifsinif:
bi formül bul artık canım fiyat çok iyi desenlerde süper 2010 desenleride gelmiş onlarıda beğendim ben hem yemek takımı bile yapabiliyosun demliği fincanları kayık tabakları herbişeyi var ucuzada geliyo.
hoşbulduk kızlarrrrrr
kendimize birer sponsor bulsak ne güsel dimi yaaaa

nerdeee kendi kendimizin sponsoruyuk:ecrin_bebek:

bornoz dedin de hatige
ben hiç bişi beğenmezdim
böle çok gezicem incelicem derdim
nişan alışverişinde annem çeyizime havlu almak için bi yere girdi bizde tabi bütün kadro arkasından orta bornoz takımı gördüm kapıldım kız pembe erkek beyaz ama içime nasıl sindi nasıl sevdim anlatamam
pembeden nefret ederim vıcık vıcık kötü bi renk olarak düşünürdüm hep ama 6 lı takımımıda pembe aldım kaydirigubbakcemile3

bu akşam bornoz takımı alıcam bende.. aslında annem önceden almış ama annem yeni modellerden alalım dedi.. :)) iyi dedim bendeeeee bakalım inş. güsel bişiler bulurumm.. ben bu kararsızlıkla..
cnm benim bornozu gördün mü sen
Biricik çeyiz delisisin kızzzzz
şu çeyizlerini bi sergilede gözümüz gnlümüz açılsın
hoşgeldiniz kızlar tekrardaaann

yaa canım çok bişey alıyomuş gibi görünüyorum ama çok değil ama yaşıma göre baya iyi:lepi:
inşllh cnm evlenirken burada olursanız herbişeyimi gösteririm sizlere ama o zamana evlenirsiniz sizmafoldumben

olsun bakarızzz yine canımcım :)9sırnaşık şey

kızlar ben de juadan bornoz takımı aldım ama ben terlik de almak istiyorum yani şu havlu olanlardan nerde bulabiliirm fikriniz varmı 1-2 yerde gördüm ama hep yeşil kırmzı flndı ben krem ve gri istiyorummm

ben gidiyorum 5 haziranda öncesinde göster baaakk fikir olsunnn kaydirigubbakcemile3

koyu renk istiyorum ben yaa evde açık renk var da koyu alıyım biraz diyorumşutarafagitti

biricik bakım bornoz takımınaaaa canım..sırnaşık şey

hilalcim sanırım haklısın birden görüp beğenince alınıyoo dimi hemen :))sırnaşık şey

olsun bakarızzz yine canımcım :)9sırnaşık şey
inşllh canım :kedi:
kızlar ben de juadan bornoz takımı aldım ama ben terlik de almak istiyorum yani şu havlu olanlardan nerde bulabiliirm fikriniz varmı 1-2 yerde gördüm ama hep yeşil kırmzı flndı ben krem ve gri istiyorummm

ne kadara aldın cnm
tek tekmi aldın yoksa takımmıydıda terliği yoktuCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…