-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ephot canm güzel bence neyini beğenmedin ki

buarada benim de bornozlarımın terlikleri yok
bulursam havlu terlik alcam bi iki lira zaten
bulamazsam da sorun değil

nihal al kız hepiciğini kalpli al :))
şaa bi yana pikeyi beğendim
ama battaniye okadar açık renk olursa hemen kir gösteriri
zaten tüylü oluo
sık yıkamakla da tüyleri kötü olabilir

nihal al kız hepiciğini kalpli al :))
şaa bi yana pikeyi beğendim
ama battaniye okadar açık renk olursa hemen kir gösteriri
zaten tüylü oluo
sık yıkamakla da tüyleri kötü olabilir

hımm bılmem kı gıdıp bakıcamm bakalımm ozellıgı vardı sorcamm
sımdı 2 yorgan bı battanıye bır saten nevresımm bıde ortum kaldı bı pıke alıcam
obur ay yorganlarımı alıcam

ephotcum açık konuşmak gerekirse çok çıtır çıtır deseni değiştirme imkanın var mıki?

daha ağır birşey mi olsun diyorsun. ya ne bileyim daha yeni aldık, zaten 1 saatte ancak seçtim, o kadar çeşit vardı ki, kafam karıştı. bi de değiştireyim dersem babam heralde oyar beni:bbo: çıtır olması problem değil, zarif olsun istedim özellikle, ne bileyim...

Ayh battaniye çok güzel ama kir belli eder :KK43:

ephot güzelmiş canım güle güle kullan :)

kuzenim yeni evli terlikli aldı kullanılmıyo diyoo :)
aaaa bende nie takıldım bilmiorum ama illa terlik die ozmn şansımı zorlamıyım karşıma çıkarsa alırımmm

evet cnm bende sonradan pişman olmamak için iyicene inceliyorum:ecrin_bebek:

evet senin istediğin terliklerin genelde renklileri var ama o kadarda önemli değil bence terlik benim aldığımda varmış sonradan farkettim yoksa illa olsun diye aramadım ama o karşıma çıktıhihoyyyt

iyi yapıosun vallaaa zamanında varsa incele iyice anacım
evet ya takılmıcam bende bulursam şansıma alırım deli gibi havlu terlik aramaya gerek yokmuşşşkaydirigubbakcemile3

almak ıstedıgım pıke takımı sıyahı tercıhım ama varmıdır bılmıyorum

buda battanıyee sızce nasıl kızlarr
ben ikisinide beğendim canım açık renk tercihim her zaman yerimseniben
daha ağır birşey mi olsun diyorsun. ya ne bileyim daha yeni aldık, zaten 1 saatte ancak seçtim, o kadar çeşit vardı ki, kafam karıştı. bi de değiştireyim dersem babam heralde oyar beni:bbo: çıtır olması problem değil, zarif olsun istedim özellikle, ne bileyim...

yaa canım beni boşver en iyisi bende bi saatte zor beğenmiştim senin içine sinmesi önemli olan

buda battanıyee sızce nasıl kızlarr[/QUOTE]

battaniyene bayıldım keşke almaya imkanım olsa ama annem zamanında depo yaptığı için şimdi istediğimi alamıyorum nevresim takımı ve battaniyede :1shok: 8 nevresim takımı bundan sadece 4 tanesini ben aldım 5 tanede battaniyem var 4 pike takımım var

yok ya beğenerek aldım da daha güzel bişe gördüm mü ay bunu mu alsaydım falan diyroum ama onun da sonu yok, illa ki daha güzelini görebilirim.

ayy canım bende ilk zamanlar öyleydim içme sinmesse rüyalarıma flan giriyo o derece yani ama şu an içime iyice sindi hiçbi takımda gözüm kalmıyo
sende öyle olursun eminim zamanla siner iine meak etmehihoyyyt

buda battanıyee sızce nasıl kızlarr
aayyy ben pike takımını çok beğendim fiyatı ne kadardır ki acabaaa

ephot canm güzel bence neyini beğenmedin ki

buarada benim de bornozlarımın terlikleri yok
bulursam havlu terlik alcam bi iki lira zaten
bulamazsam da sorun değil
bende öle yapıcam vallaa bulursam alırım yoksa almam aaa hatta olmadı metrodan otel terliklerinden alırım havlulardan onun koskocaman poşeti 10-12tl gibi bişeydiii

kızlar nasılsınızzzz oturba grubumuzu aldık

DOM.jpg

X