-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evet biricik yaa çok geç kaldım sanırım :bbo: yemek takımı almaya karar verdim az önce, yoksa yetişmicek hiçbir şey, kütahya porselenin takımları hoşuma gitti netten baktım da. ne dersiniz? kullanan veya başka bir önerisi olan?

evet biricik yaa çok geç kaldım sanırım :bbo: yemek takımı almaya karar verdim az önce, yoksa yetişmicek hiçbir şey, kütahya porselenin takımları hoşuma gitti netten baktım da. ne dersiniz? kullanan veya başka bir önerisi olan?

bende küyathya porselen aldım cnm :))

graceful evet sitesinde yok şu an salı günü akşama yakın koyuyolar yenilerini o zaman bakarsınkaydirigubbakcemile5

çilek Şeniz Şeniz Şeniz

bualamadımm off tarih 29.01 diyor bir hafta önceninki var biricik paylaşşsana sen bimin sitesinden bakalım dier renklrine de..

kütahya iyidir canım beğendiysen al
beğendiğin modeli eklersen daha iyi fikir verirdik.

bende dün gördüm bimde afişini
cnm paşabahçenin kırmızı renk gelen bimleri araştırın derim :))
elektrik süpürgesi geliyomuş bide sulu 89 tl nasıldır bilmem
ben aldım süpürgemi gerçi

bende küyathya porselen aldım cnm :))

ay ben valla çıkamicam bu işin içinden :çok üzgünüm: evimde çok büyük, daha hiç bi eşyam yok napıcam nasıl döşicem bu evi kızlar yaaa! telaşlandım birden nişanlımı aradım, tamam hafta sonu beyaz eşyalarımızı alırız sen sakin ol dedi. hatige sen aldın mı beyaz eşyalarını? aldıysan hangi marka? hiç de anlamam bu işlerden bilmiyorumkismile

bende dün gördüm bimde afişini
cnm paşabahçenin kırmızı renk gelen bimleri araştırın derim :))
elektrik süpürgesi geliyomuş bide sulu 89 tl nasıldır bilmem
ben aldım süpürgemi gerçi
canım heryere aynı gelir renkler değişirmi kidelikafadulden
ay ben valla çıkamicam bu işin içinden :çok üzgünüm: evimde çok büyük, daha hiç bi eşyam yok napıcam nasıl döşicem bu evi kızlar yaaa! telaşlandım birden nişanlımı aradım, tamam hafta sonu beyaz eşyalarımızı alırız sen sakin ol dedi. hatige sen aldın mı beyaz eşyalarını? aldıysan hangi marka? hiç de anlamam bu işlerden bilmiyorumkismile

ay canım seninde düşündüğün şeye bak fazla eşya alma zaten bunalırsın
bi başlarsanız devamı gelir zaten.

[/QUOTE]

ay bilmem ki canım herkes herşeyi bitirmiş son ufak tefek şeyler kalmış gibi, benim bi evim alındı bi gelinlik, bi de son zamana kalmasın diye takıları falan aldı erkek tarafı. başka bişeyim yok fisfisfis neyse artık sizin de fikirlerinizden yararlanarak bi şekilde yapıcaz herşeyi kaydirigubbakcemile5

ay bilmem ki canım herkes herşeyi bitirmiş son ufak tefek şeyler kalmış gibi, benim bi evim alındı bi gelinlik, bi de son zamana kalmasın diye takıları falan aldı erkek tarafı. başka bişeyim yok fisfisfis neyse artık sizin de fikirlerinizden yararlanarak bi şekilde yapıcaz herşeyi kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]
istediğin fikir olsun canım sen kararsız kaldıklarını flan ekle bizde bol bol fikir veririz.
ne güzel işte en önemli şey alınmış evin var geriside gelir merak etmekaydirigubbakcemile5

sana hediye vermesi lazım bu takımı yerimseniben

doğru dedin canım verse ne iyi olurÇok üzgünüm çoook

X