-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çilek canım geç gelmesinin sebebi geçen hafta ist.a yağan yoğun kar olmuş.Nasıl olduğunu pek anlayamadım,paketinden güzel görünüyor evde artık açıp bakacağım.Söylerim ondan sonra.

ne aldın cnm süpürgeni ??
kenwood 2400 wath aldım cnm torbalı
canım heryere aynı gelir renkler değişirmi kidelikafadulden
ben günlük yemek takımı almıştım ya güral porselen gelmişti bime
beğendiğim desen bzm evin ordaki bime gelmişti şansıma sabah aldım eve bıraktım
sonrada işe geldim
işyerime yakın bime girdim orda sadece diğer desenlerden gelmişti kaydirigubbakcemile3yani bnm istemediğim
bence öyle karışık yolluyolar heryere aynı renk desen yollamıyolar

çilek canım geç gelmesinin sebebi geçen hafta ist.a yağan yoğun kar olmuş.Nasıl olduğunu pek anlayamadım,paketinden güzel görünüyor evde artık açıp bakacağım.Söylerim ondan sonra.
tmm cnm güle güle kullan
bnmkide gelir yarın öbür gün

ayyyy alemsin peki beğendin mi aldın mı :)

beğendim canım ama sadece ortada açık duran vardı beğendiğim desende, teşhir ürünü bu bunu veremiyoruz, sipariş verelim gelir 1 hafta içinde dediler, şiparişi verdik beklioruz :1rolleyes: kütahya porselen aldım, pek anlamam bu işlerden, 40. yıl indirimi varmış onda, en bilinen de bu heralde kütahya olsun dedim :sm_cool:

kenwood 2400 wath aldım cnm torbalı

ben günlük yemek takımı almıştım ya güral porselen gelmişti bime
beğendiğim desen bzm evin ordaki bime gelmişti şansıma sabah aldım eve bıraktım
sonrada işe geldim
işyerime yakın bime girdim orda sadece diğer desenlerden gelmişti kaydirigubbakcemile3yani bnm istemediğim
bence öyle karışık yolluyolar heryere aynı renk desen yollamıyolar

bizde aldıydık o zaman güral porselenden bütün desenlerden vardı.
neyse bulamazsak bim bim dolaşırız artıksempatiksalakcinni

günaydın canlarım nasılsınız? havalar tekrar soğudu buralarda ...evde izinliyim malum eğitim ara dönemde ... ben de keyif yapıyorum..bayanssulusmile

günaydın :-) oh keyfin yerinde biz çalışalım bu soğukta alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile3

X