-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Günaydın kızlar

Hoşgeldin Müjde,canım çeyiz hazırlıkları öyle 2 haftada olucak iş değil.Sen aileden çeyiz götürmicekmisin?Sonuçta iş evine aldığın eşyalarla vs. bitmiyo bunun sandık çeyizi var atıyorum yemek takımın kaşık bıçak setin bardakların kahvaltı takımın küçük ev aletlerin vs.tabi 2 haftada olucak işlerde var ama işi garantilemek en doğrusu bence :-) Sen şimdiden başlasan iyi olur :)

Hoşbulduk=) Yok bizde öyle çeyiz hazırlama ve çeyiz serme olayı yok zaten, sadece erkek tarafına bohça hazırlanıcak, onların listesini çıkardık, teyzemle annem yapıcak onları, dantel falanda sevmem ben, okuldu sınavdı şuydu buydu derken hiç bişeye vaktim kalmıyo, gelinlik provasına zor vakit buluyorum. evlendikten sonra da evde pek vakit geciremicem zaten, öyle hiç heves etmiyorum bu yüzden, ama tabi yine gelen giden olucak, mecburen baştan aşşa ev döşemek lazım. offf evimde çok büyük nasıl yapıcam ben ya :S nerden başlamamı tavsiye edersiniz peki? ben şöyle bi düşündüm de, mutfak malzemelerinden mi başlasam?

evphfc9210.jpg

işte bu benimki

merhaba kızlar bende bu ara harıl harıl çeyiz tamamlamaya çalışıyorum, herbiyerden fikirler alıyorum tabi sizlerdende.. elektrik süpürgem kaldı şu ara büyük olarak.. suya çekenler hoşuma gidiyo kuzenim Arzum aldı son çıkanı memnun..aranızda varmı alan.. bende şu maratonu merak ettim..

inş.. cnm en güzeli olur inş.. :)) kendinden bahset derler yaaa hep takılırım...sen sor ben söliyimm :))

inşllh canım amin
kaç yaşındasın nerelisin flan yaniaklinialirimsmile

İstanbul da yaşıyorum. . 25 yaşıma yeni girdim (ama inanmaz kimse göstermemsırnaşık şey) Bi şirkette çalışıyorum muhesebe-işletme departmanında..Yıllardır okuyorum , kronik öğrenci :)) Sağlam bi rock-metal dinleyicisiyim :))

sen ??:asigim:

X