-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şu anda evimizin parkeleri yapılmadı daha canım
onlar yapılacak
musluklar takılacak
temizlik yapılacak ondan sonra eşyalar gelecek
sanırım şubat ortasından sonra anca.

evin içi toz içinde
o mutfak dolapları bembeyaz toz bi görsen, napicaz bilmiyorum

aynen canım ya bizimde gömme dolap banyo dolabı yapıldı her yer toz içinde.20 şubatta mobilyalar gelcek 1 hafta sonrada çeyiz.hemen hemen aynı zaman olucak heralde eşyalarımızın gelmesi

bugün ikinci gelinlik provam vardı , hala ortaya çıkmamış gelinliğim yaa
düğünden bi hafta önce son prova ve teslimat olacak.
duvağımı seçtim eldivenimi sipariş ettim
teslimattada el çiçeğimle saçıma taç yada çiçek seçicem .

insan merak ediyor dimi yaa hemen bitmiş halini görmek istiyor.benim2.prova 25 şubatta gelinlikçi bitmiş durumda olcak dedi sadece etek boyunu falan alcaz dedi inşallah öyle olur.içimize sinsinde geç olsu güç olmasınkaydirigubbakcemile3

ay bide ikinci provaya ayakkabınla gel dedi cumartesi günü fellik fellik ayakkabı aradık hiç sorma :)
bide beyaz ayakkabı bulmak o kadar zor ki

merhaba, ben aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. benim de bu sene temmuzda düğünüm var. ama sadece gelinliğim dikiliyo ve evimiz alındı, çeyiz ve eşya olarak hiçbir şeyim yok. çünkü bunlara ayıracak vaktim yok bu aralar, bu zamana kadar sadece para biriktirdik. herkes para varsa kolay, 2 haftada hallolur herşey diyor ama içim hiç rahat değil. son 1 ay yeterli olur mu sizce? evime öyle fazla incik boncuk süs dantel bişey almak istemiyorum zaten. ne dersiniz? bir yerden başlayayım mı yoksa?

Günaydın kızlar

Hoşgeldin Müjde,canım çeyiz hazırlıkları öyle 2 haftada olucak iş değil.Sen aileden çeyiz götürmicekmisin?Sonuçta iş evine aldığın eşyalarla vs. bitmiyo bunun sandık çeyizi var atıyorum yemek takımın kaşık bıçak setin bardakların kahvaltı takımın küçük ev aletlerin vs.tabi 2 haftada olucak işlerde var ama işi garantilemek en doğrusu bence :-) Sen şimdiden başlasan iyi olur :)

limangodan aldığım nev. tak. kargoya verilmiş ha geldi ha gelecek diye bekliyorum,çok heyecanlandım yaaa :)

limangodan aldığım nev. tak. kargoya verilmiş ha geldi ha gelecek diye bekliyorum,çok heyecanlandım yaaa :)

kızlar selam
adacım ak home dan aldığın nevresim mi
bende aldım kampanya geçen hafta bitti
bu hafta gönderilecek sanırım ama ne zaman bilmiyorum

X