-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

İyi akşamlar kıslar
Nasılsınız??? Bugün uzun zamandır uğramadığım çeyiş mazasına uğrayımda bakayım kaldımı alınacak bişilerkaydirigubbakcemile3

Pinarr kısss düğün hazırlıkları ne alemde bebem Heyecannnn var mı heyecankaydirigubbakcemile3

olmasmııı
deli gibi
bugün çıktık gelin ayakkabısı aldık yaarın prova olucak gelinlikçi ayakkabıyla gelin dedi on ualdık işte

ıvır zıvır çanak çömlek aldık
evimizin son hallini gördük avizelerim takılmış kapılar banyo dolabı mutfak dolabı takılmış
bi tek duşakabin ve parkeler kaldı
sonra acayip bi temizlik yapmamız lazım heryer toz içinde kaldı

A canım maşallah bayağı bayağı bitmiş
Kız vaktin oldukça evin falan fotolarını ekler misin bende mobilya arıyorum fikir olur tabii özel diillerse kuş:) Ben sulu bişiy alcam sanırım makinada fikirsizim.
Temizlik kolay kuşşş bitsin yeterkiiiiiii atlar geliriz gerekirse:d

canım benim yaa sağoll
eklerim temizzlik yapılsın mobilyalar gelsin.

bende sulu isitoydum vazgeçirdiler beni valla

hihoyyyt
Sulu tek iten o çamur birikintisi aslında diğerleride genelde poşetli oluyor o da ayrı bir dert. Evde kaç tane makina eskittik en sonunda uygun fiyatlılardan sulu aldık henüz bişiycik olmadı memnunuzda tabii ah şu su dökme olayı olmasa:roflol:

Kuş deli gibi mobilya bakınıyoruzz. Sen naptın kız askerinin yüzünü güldürmüşündür inş cadı sevgili:roflol:

iyi bebem nolsun valla
kız ne eşyası? senin düğün yakın mı?
evi tadlata sokmıycak mısın ?
ne çok soru sordum :roflol:
askerimde ii tşkler
çarşıya çıktı bgn bi mutlu bi mutlu sorma
kaydirigubbakcemile3

Kız bu benim saf nişanlım evi şekle sokacakta ben görücem:9 Oldu olacak diil aga dedim en iyisi mobilyaları olsa alalım az az ödenmiş olur. Ev hallolunca postalanır eşyalar diye düşündük tabii bi edinebilirsek:roflol: Nan bu topiğin en evlilik delisi ben miyim neyim yoksam tek başıma teee inegöllere gittim pazarlık ettim, bakındım vesayre:lepi:
Düğün haziranda annem kısmetse:1ninca:
Hhhhhhh hava almıştır az hem seninki

hadi bakalım cnm hayırlısı
e o kdr gezdin bulamadın mı mobilya?
burda evinin resimlerini koyanlara bak fikir edinmiş olursun hem

arkadaşlar aldım marathonu bugün
ütü masası aldım çamaşır kurutma telleri varyya onlardan aldım .
banyo için sabunluk çöp kovası falan aldım

pınar merhaba güle güle kullan aldıklarını.bizimde son sürat alışveriş devam ediyor :) sizin mobilyalar çeyizler ne zaman gitcek evinize canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…