-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ya benim evim küçük bi otrma odası misafr ve ytak odası var.Bizimde çok kitabımız dvd lerimiz var koycak yer istiyoruz nişanlımda böyle bir odayı renkli puf ve minderlerden yerdeymiş gibi yüksek olmayan sehpalar varya onlardan doldurmak istiyo ama annem babam geldiğinde misafr odası da açılmaz sürekli sürekli normal bişi olsun istiyorum ben o yzden

çok istiyordum duvar ünitesi ama yemek takımı aldık,nasıl oldu nasıl galyana geldim bilmiyorum :)

bende üye oldum canım gördüm şimdi ben saçlı 3 sene önce flan 25 30 almıştım çift kişilik
sitesindede var halen o yüzden sordumaklinialirimsmile

o zaman bı limango bizi kandırıyo mu şimdi biriciğim
gerçi 3 sene önce aldım diyosun ama
peki nasıl güzel mi kalın mı kalitesi nasıl?
çift kişilik ihtiyacım yokta 2 tane tek kişilik alsam çok iyi olurdu

canım sitesinde aynı var kalitesi güzel aynı blanket yazıyo
fazla takılma bu limangoya kazıklıyo baksana birde 90 milyonmuşta 45e veriyomuşsempatiksalakcinni

evet biliyorum biriciğim. bakmıştım sitesine
almam ki zaten piyasa fiyatına bakmam lazım
çok çok büyük indirim falan olur öyle ancak
kandırıyo tabi bu limango:mymeka:

Kız o kadar alışveriş yapıyosun seni nasıl kandırırlar aklinialirimsmile :p

Bu limango cc den kepçe vs. alışverişi yapan arkidişlere sesleniyorum kek kalıbı diye diye dilimde elimde derman kalmadı insan bi haber yaaa kaydirigubbakcemile

merhaba kızlar. dün esse den elbise askısı aldım. bunun koyu kahve renklisi. 20 tanesi 20 tl. ihtiyacı olan arkadaşlara duyurayım dedim

elbiseasks.jpg

X