-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

salonun süper olmuş nan zarife mutfağınada bayıldım ne şanslı hatunsunkaydirigubbakcemile2
aslında karanlık çıkmış bişey de belli olmuyo ama fena olmadı gibi halılar toparlıcak işte öyle eklerim çeyiz de gider
al sana iltifat tabağını hiç beğenmedim ne öyle iki çizik varkaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldengüzeldii bu

biricik nerdesin sen bak misafirler de geliyo zaten son günlerim yokum artık
yarın sabah burdayım son kez sohbet edek bariii doya doyasenağlama senağlama senağlama
alemsin biricik yaaaahihoyyyt
biz zarifeynen böyle anlaşıyoz olumunekankayizsmile
aslında karanlık çıkmış bişey de belli olmuyo ama fena olmadı gibi halılar toparlıcak işte öyle eklerim çeyiz de gider

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldengüzeldii bu

:hooray::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

yarın sabah burdayım son kez sohbet edek bariii doya doyasenağlama senağlama senağlama

biz zarifeynen böyle anlaşıyoz olumunekankayizsmile

:hooray::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
sabah 9da dikilme gene yokum
gözüm nişandan beri iyleşmedi gene gitcem doktora bari düğüne iyleşsin
sonra evdeyim takılırıkk:içelim::içelim:

çok az kalmış cnm heyecan ne durumda
geçmiş olsun bu arada gözünde ne var gözlükmü kullanıyosun

yok canım da
mikrop kapmış dediler damla kullandım geçmedi kalem süremiyorum düğüne iyleşsin diye gitcemmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

heyecanı da herkes soruyo ama ben tuhaf mıyım ne-tatlicadiarzu-
gayet normalimmsırnaşık şeysırnaşık şey

güle güle otur cnm evin güzelmiş ama ilk başta dedim hep koyu renkleri seçmiş diye de kırmızı eve renk katmışzemuszemus

güle güle otur cnm evin güzelmiş ama ilk başta dedim hep koyu renkleri seçmiş diye de kırmızı eve renk katmışzemuszemus

kırmızıyı da nişanlım çok istedi diye aldım yoksa benim zevkim deilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
krem ya da gri istiyodum ben:nazar:

yok canım da
mikrop kapmış dediler damla kullandım geçmedi kalem süremiyorum düğüne iyleşsin diye gitcemmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

heyecanı da herkes soruyo ama ben tuhaf mıyım ne-tatlicadiarzu-
gayet normalimmsırnaşık şeysırnaşık şey

çeyiz götürdükten sonra başlar bence çeyizi götürdünüzmü

Allah huzurla ağız tadıyla oturmanızı nasip etsin ablacım.
Ve ilerde evinizde çocuk sesleri dolar ınşAllah:emir_bebek:opuyorumnanaktan

X