-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hoşgeldin esracım nasılsına.s.
iyi sayılır cnm grip olucam galiba başım ağrıyo burnum tıkanık
nevresim takımın ve dantellerin çok güzel cnm hepsini kendin yapmışın ne güzel bende öyle bi beceri yok elim çok sıkı tahta gibi oluyo yaptığım
evet iyisi olsun güle güle kullan canım.
esra hoşgeldin
hb cnm

iyi sayılır cnm grip olucam galiba başım ağrıyo burnum tıkanık
nevresim takımın ve dantellerin çok güzel cnm hepsini kendin yapmışın ne güzel bende öyle bi beceri yok elim çok sıkı tahta gibi oluyo yaptığım

ilk zamanlar benim elde tahtaydı cnm zamanla yumuşadıkaydirigubbakcemile3

maharetli hatun maşaallah biricik. biricik bak bi tane daha nevresim takımı buldum özdilekten hoşuma gitti. dur eklicem fotosunu

bettym.jpg

bu da çok güzelmiş dimi

başka bi yerde de buldum bişiyler
ama dediğin yerde 90 tl dioo yaa o kadar param yokkii :KK43:
birde böyle resimliler var
karesi mi yuvarlak olan mı seçemedim yardım istiyorm
6475m.jpg

gumuskoldugmesiisminbas.jpg

Kızlarrr yardımm !!!
karacadan çeyiz seti almayı düşünüyorum içinde yemek takımı,tencere takımı ve çatal bıcak takımı var bu 1.400 + ben bide kahvaltı takımı ve günlük yemek takımıda alıcam hepsi birlikde 1650 ediyooo hepsinide çok beyendim vede karacada çok seçenek var hepsi içime sindi resimlerinide paylaşırım bi arada ama bide size soruyim dedimm ne yapsam alsammı kalitesi sizce nasılll ?

ben kütahya aldım
alırken satan adam karaca alacağına ismi olmayan ucuz başka vardı bunu al daha iyi dedi
karaca çinde üretiyomuş ve kalitesizmiş

kızlar bu nevresi takımı nasıl sizce ilk gördüğümde çok çok beğendim fikir lütfenboshayallersmile marka özdilek

öteki çiçeklilerin gözümün önüne geldi de
bu onlara göre baya iymişlülülülülülülülülülülülülülülülülülü
ama bence interneti boşver git eline al bak çok daha güzelleri var
hatta özdilek kalsın sarev al
ben alamdım evlenem alcam:icecream:

ben kütahya aldım
alırken satan adam karaca alacağına ismi olmayan ucuz başka vardı bunu al daha iyi dedi
karaca çinde üretiyomuş ve kalitesizmiş

ekle de görelim o zaman zarifeeee:eek:klava:sengözlerimebaksanab

tamam kızlar çok dallı güllü budaklı dediniz vazcaydım ondan. zaten geometrik desenli bişiler istiyordum. bunun rengine kapıldımnaniknanik

hehe aynı anda yazdık ya resim çekmedim ki ekleyem öle telefonla buruşuk bi kaç resim
hadi buna mı ekleyem ötekine mi sen seç

X