-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydın hanımlarrrrrrr baktım ben de hemen limangoya ama ihtiyacım olan bir şey göremedim,bekliyorum ki nev. tk.ile ilgili yine kampanya yapsınlar taktım ben nev. tak.larına bu ara

pazar günü nişanlımla dışarı çıktık ve bunu aldık hem de 30 Tl :)

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

çilekkkkk kim sivaslı balım,benim nişanlımda sivaslı da ondan sordum,geçmişe bakmadım gerçi belkide yazmışınızdır,biricikkkk naber fıstık :)

günaydın hilalcim iyiyiz işte nasıl olalım:ecrin_bebek:sen nasılsın
adacım hoşgeldiiiin çeyiz resimlerin nerde senin unuttum sanma halen bekliyorum bakaklinialirimsmile

Bende iyiyim biricik im.Ya çeyiz resmi demişken dün ben 3-5 parça resim çekmiştim ama sabah işe geç kaldım aceleden unuttum bağlantı kablomu almayı kameram yanımda kablo yok e artık yarın eklerim :)

adacım nevresim hakkatten güzelmiş güle güle kullan markası neki bunun
burda bi toptancıda özdilek outlet çift kişilik 35 lira çok ucuz vallaboshayallersmile

anaaam bi sivas dedim yer gök inledi :roflol:
işte bnm memleketimin insanları :roflol: her yerde kalabalık :roflol:
ben sivaslıyım bebekler annem babam sivaslı
bende istanbul doğma büyüme ama ben sivaslıyım diyorum :1closedeyes::roflol:

Kim sivaslı ? Kim hemşerim kaydirigubbakcemile3

Günaydın tatlışlar nasılsınız
Çilekcim baktım limangoya arzum a baskülü alıcam hehe
kız sadece baskül mü alıcaksın
başka şeylerde al ki işe yarasın
kargo parası verme boşa kaydirigubbakcemile3

pazar günü nişanlımla dışarı çıktık ve bunu aldık hem de 30 Tl :)

çilekkkkk kim sivaslı balım,benim nişanlımda sivaslı da ondan sordum,geçmişe bakmadım gerçi belkide yazmışınızdır,biricikkkk naber fıstık :)

güle güle kullan adacım
yeşilleri kapmışsın yine yerimseniben

canım unutmadım çeyiz resimlerimi onları ortaya çıkardığımız da tek tek çekeceğim merak etme sonra da buraya ekleyeceğim :)
bu nevresimin markası Victoria Home Textile - Ev Tekstili buradan bakabilirsiniz (kızlar banlanmıyayım böle adres verdim diye :) ) günlük kullanım için iyi bir ürün eee haftada bir nevresim değiştirecek ben için iyi yani ne olacak dimi ama,yıkayıp yıkayıp durucam :)
çileğim balım vallahi çoksunuz yani ben de artık nişanlı durumundan sivaslı oluyorum bu durumda hemşeri olacağız,benim nişanlım koyulhisarlıymış

evet vallahi kaptım yine,hakikaten sen söyleyince farkettim de ben genelde yeşil tonlarını tercih ediyorum,ohhh mis gibi yeşillikler içinde uyuyormuş gibi hissedeceğim kendimi sanırım bunlarla

Napiyim çilek im bi tek baskülüm yok kaydirigubbakcemile3

Koyulhisar güzeldir canım yaa :-) Bende suşehrindenim :)

çilek baktım limangoya
eğer olmasaydı robotu düşünebilirdim
ama ordakilerin hepsinden var
ihtiyacım yok yani
dünde yemek takımlarına baktım
onlardanda aldığım için sadece bakmakla yetindim

çileğim askerin nasıl
napıyo

çileğim askerin nasıl
napıyo

askerim iyi allaha şükür cnm
sadece soğukla arası kötü
cumartesi çarşıya çıktı
arkadaşlarıyla birlikte avatara gitmiş
cep telini açtı foto makinasınıda götürmüştü k.peder orda bırakıyo nişanlım bi arkadaşımızın dayısının dükkanı var ona emanetçi bırakıyo
hafta sonlarıda alıyo kullanıyo işte.
msne girdi kamerada gördük birbirimizi
bakalım 3 ay 3 hafta kaldı çabuk geçse keşke çok özledim
her gün görüşüyoruz telefon sorunumuzda yok allaha şükür.:Saruboceq:
senin asker nasıl iyi mi?

kız ben sürekli rejim yapıp bırakıyorum evlenincede vazgeçilmezim olucak baskül kaydirigubbakcemile3

Neyse almiyim şimdilik normal alışvrş mağazalarından alırım bi tanekaydirigubbakcemile2

X