-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Canım bende güzel nevresim takımı e sende beğendiysen iş tamamdır özdilek te kaliteli bir marka zaten fiyatı ne kadar ?

Canım ben 12 kişilik alıcam aynı takım olsun diye :-)

ayyy bayıldımmm...boshayallersmile fiyatı ne kadar biricik
canım tek kşiliği 55 flan çitf kişiliğide 65lerde sanırım ama benim bi toptancı var ordan isterim o getirir çifti 50 lira.bornoz takımınıda öyle yaptım bulamamıştım hiçbi yerde sağolsun adamda getirdi özdileğndi aynı.
Canım bende güzel nevresim takımı e sende beğendiysen iş tamamdır özdilek te kaliteli bir marka zaten fiyatı ne kadar ?

Canım ben 12 kişilik alıcam aynı takım olsun diye :-)

fiyatı üstte yazdım canım nette pahalıakannehir
en iyisi canım 12 kişilik yeter yetmez riske girmeye gerek yokkaydirigubbakcemile5

Çokta uygunmuş canım içine sindiyse kaçırma derim :-)

Evet 12 kişilik en iyisi 4 kişide gelse 10 kişide gelse o takımdan çıkarılır en azından takım olur uyumlu olur :)

Çokta uygunmuş canım içine sindiyse kaçırma derim :-)

Evet 12 kişilik en iyisi 4 kişide gelse 10 kişide gelse o takımdan çıkarılır en azından takım olur uyumlu olur :)

teredütte kalmamak için fikir alıyorum canım eskiden kırmızıyı hiç sevmezdim şimdi kırmızı ne görsem bayılıyorumkaydirigubbakcemile3günlük tabaklarımda bile kırmızı var düşün artık:lepi:

süpersin vallahi ben hiç yapmadım böyle ağır havlu kenarları hep hafiftir çok uğraştırmayan yün işinide bilirim ama kolay patikler atkı ve kolay çok desenli olmayan lifler örerim :-) Maşallah canım nazar değmesin tü tü tü tü zemuszemuskaydirigubbakcemile3

süpersin vallahi ben hiç yapmadım böyle ağır havlu kenarları hep hafiftir çok uğraştırmayan yün işinide bilirim ama kolay patikler atkı ve kolay çok desenli olmayan lifler örerim :-) Maşallah canım nazar değmesin tü tü tü tü zemuszemuskaydirigubbakcemile3

canım oldumu tam olsun dedim günlük kulanımda dantelli havluları sevmiyorum zaten misafir gelince doğum flan yapınca kullanırım dedim birazda süslü şeyleri çok seviyorumzemuszemussende az çok yapıyomuşsun canım o da güzelhihoyyyt

Ya benim bir sürü görümcem var senin kadar becerikli olmam lazım hemen eğitim alayım annemden bak heveslendirdin beni görümcelerimin çeyizlerini yaparım benim çeyizlerm tamam hazır çünkü :kedi:

Ya benim bir sürü görümcem var senin kadar becerikli olmam lazım hemen eğitim alayım annemden bak heveslendirdin beni görümcelerimin çeyizlerini yaparım benim çeyizlerm tamam hazır çünkü :kedi:

amaaan canım kendileri yapsınlar benim canım çıktı bunları yapana kadarkaydirigubbakcemile3ama öğren yanında dursunaklinialirimsmile

ınşallah yahu 4 ay da öğrendim öğrendim öğrenemedim artık kayınvalidemden öğrenirim kaydirigubbakcemile3

X