-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar gördünüz mü bilmiyorum, Limangoya 24 parça yemek takımları gelmiş ve fiyatı 39 a düşmüş hemen aldım 1 tane:)

canım sizin aile nasıl
kalabalık misafirlerin olurmu
önce bunu düşün
bizimkilerin maşallahı var
ve buyüzden ben günlükte 12 kişilik aldım ve bi takımda annemin aldığı 6kişilk cam yemek takımı var
anca yeter bize
sizin durum nedir. herkes birbirine yemekli çok gidip gelirmi

Hoşbuldum biricik, kızlar ben günlük kullanım için aldım, çin malı değil italyan porseleni ve motifler süper:)

kızlarrr nasılsınız bakalım buralar bembeyaz lapa lapa kar yağıyor şuan evdeyim camın önünden dışarıyı izliyorum vallaa öyle güzelki...siz napıyorsunuz kaç gündür gelemedim ne var ne yok ?

sea örtü güzel canımü
hem şık hem çok ağır değil

ay burda sürekli kar yağıo
böle devam ederse gece tam kartoluk bi kar birikmesi görebilirim sokağımızda:))
bizim burda bukadar tuttuysa istanbulun başka ilçelerini düşünemiyorum:)

biricikkk canımmm bayıldım o nevresim takımına hemen kaçırma al derim olumunekankayizsmile
havlularında maşallah o kadar güzel ki . tam misafirlik için hepsi, özel günler için. iyi günlerde kullan.

sea1013 yatak örtüsü çok güzelmiş canım. fiyatı ne kadar acaba? netten mi alıcan?

alıcam zaten canımolumunekankayizsmile
zaten misafir için kullanıcam günlüğe daha hafifleri dantelsiz olanı kullanırım zemuszemus
bu arada hoşgeldin canım nasılsın beni sorma hiç iyi değilimaklinialirimsmile

hoşbulduk canm iyiyim elhamdüllillah
sen neden iyi değilsin hayırdır?
bu arada havlu kenarlarını anneme göstericem bakalım çıkartabilicek mi örnekleri . izin var mı ?kaydirigubbakcemile2

özelden yazarım sebebini cnmmafoldumben
çıkarabilirse çıkarsın cnm izin var tabiiii daha çok örnek varda ara ara eklerim birden eklemiyeyimbayanssulusmile

saol tatlım. çok beğendi valla örnekleri annem.
ama biraz daha yakından görmem lazım diyo.
neyse bakalım napcak. nevresim takımınada bayıldı.
geçenlerde de aldığın bornoz takımını göstermiştim. onuda beğenmişti. ama pahalı buldu.
biz g eçen sene abime almıştık özdilek çift kişilik.100ün altında bi fiyattı

evet sizin bu yorumlardan sonra kesin bulucam o nevresimikaydirigubbakcemile3azimliyim yaşasın çeyiz aşkı:lepi:canım bornoz takımının fiyatı banada pahalı geldi ama değer yani kalitesi mükemmel
özdileğin en ucuzu 75 lira zaten amaan almışken iyisi olsun yaniboshayallersmile

evet iyisi olsun güle güle kullan canım.
esra hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…