-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

slm kızlaaaaaaaar
nolmuş bu topiğe yahu:çok üzgünüm:2 gün gelmedim topik ölmüş canlandırmak lazım nerdesiniz çeyiz güzelleriii:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

iyi olmaya çalışıyorum canım ya hava buz gibi işteyim klimam bozuldu donuyorum :KK43: Sen nasılsın

kızlar günaydın nasılsınız?
ya limangoya çok güzel yemek takımı gelmiş ama tükenmiş :roflol:

Akşamları dahada soğuk oluyor geldik te eve nasıl gideceğiz çarşamba -15 diyorlar evlenmeden donup gideceğizkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

Günaydın çilek cm hmm zaten limangoda tetikte bekleyenler çok yahu bir geldiğini görüyoruz birde bittiğinikaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın nasılsınız?
ya limangoya çok güzel yemek takımı gelmiş ama tükenmiş :roflol:
günaydın çilekcim hoşgeldina.s.geldiği gibi gitmiş desenekaydirigubbakcemile3
[QUOTE=hilal_im;11213523]Akşamları dahada soğuk oluyor geldik te eve nasıl gideceğiz çarşamba -15 diyorlar evlenmeden donup gideceğizkaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile[/QUOTE]

:teytey::teytey::teytey:canım donmamak için ısınma hareketleri yap yoksam aldığın çeyizler güme gider valla:teytey::teytey::teytey:

1561.jpg

evet kızlar ya bitmiş
size bişey sorucam
şimdi ben günlük yemek takımını 6 kişilik aldım
servis, yemek, tatlı, kase
sizce yeter mi ???
yoksa bi dörtlü takım daha mı alsam
şu kampanyayı kaçırmasam iyi olacaktı :))

not: 84 parça yemek takımım var ama misafir için tabi.

çiekcim bence yetmez ben 12 kişilik aldım o yüzden aynı desen
12 kişilik diyede günlüktede kullanmaya kıyamam şimcik yine alıcam günlük diye kasesiz olanlardankaydirigubbakcemile3

he ya aslında bi dört kişilik daha almayı düşünüyorum delikafadulden
tam istediğim tabak modeliydi şu resmini yüklediğim teee şansıma tükürim ya kafamçokkarıştı
neyse gün doğmadan neler doğar :jeyyar: buda bana ders olsun bi daha erkenden pc.nin başına geçicem:mymeka:

X