-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

valla bilmiyorum ama hoş duruyo.neden kullanışlı olmasınki hayatım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bizim evde var ablam bayılıyo gerçi ama masada acayip yer kaplıyolar o yüzden istemiyorum ben
ama en güzel desenleri kare takımlara yapıyolar gördüm bugün

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bizim evde var ablam bayılıyo gerçi ama masada acayip yer kaplıyolar o yüzden istemiyorum ben
ama en güzel desenleri kare takımlara yapıyolar gördüm bugün

evet en güzel desenler karelerin. nerelere baktın canım bgn yemek takımı için.

de moonji diye bi site var ordaki takımlar çok güzelllgamyoncuiremsu

salon takımı zarifecik. kaydirigubbakcemile3

seval bozuyolar mı bilmiyorum. bernardonun mağzasına git bi sor istersen

evet en güzel desenler karelerin. nerelere baktın canım bgn yemek takımı için.

de moonji diye bi site var ordaki takımlar çok güzelllgamyoncuiremsu

bugün şişliye kağıthaneye fln baktım
eskiden kadıköye bakardım semtim değişti kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

internetten bakıyorum ama görmek gibi olmuyo ki

yok canım nolcek kırılırsa kırığını götürüyosun hisara yenisini veriyolar yeterki parçasını atma

çok iyi bişeymiş
ben kare istemiyorum ama kırılır diye de değil canım yuvarlaklar kırılmıyo mukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

salon takımı zarifecik. kaydirigubbakcemile3

seval bozuyolar mı bilmiyorum. bernardonun mağzasına git bi sor istersen

hee salon mu
ben istemedim bi masam bi tv ünitem olcak ki o da duvarı kaplayanlardan değil sehpamsı
nereye örtcem bunlarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

350 400 fln okuduydum benkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

yok kııız bir tane de 400 milyonluk beğendim demiştim valeronun onu hatırlıyorsundur ama kendime hakim oldum tabiki zemuszemus

ben niye bu eli işlerini hiç sevmiyorumya herşey dümdüz olsun istiyorum bir de yazık gibi geliyr bana ne gerek var uğraşmaya yada o kadar para vermeye amaaan :jeyyar:

yok kııız bir tane de 400 milyonluk beğendim demiştim valeronun onu hatırlıyorsundur ama kendime hakim oldum tabiki zemuszemus

ben niye bu eli işlerini hiç sevmiyorumya herşey dümdüz olsun istiyorum bir de yazık gibi geliyr bana ne gerek var uğraşmaya yada o kadar para vermeye amaaan :jeyyar:

hee iyi o zaman 200 çok da değil

X