-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

yok ablam o
ben siteden atıldım onun üyeliğinden yazıyorum
öğretmenim ama ev hanımı olmak istiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5
şaka tabiki çakmakaydirigubbakcemile3 beni de öğretmen yaparlarsa olacam inşallah ama hayırlısıyla bebişlerden sonra bende çalışmayı çok düşünmüyorum bir 10 sene flan çalışsam yeter fazla bile CADIARZU
zarifecik senin bölüm neydi kız

taçın bornozları o fiyatlarda canım zaten aşkı memnuda da tanıtıp böyle bizi peşlerine takıyolarkaydirigubbakcemile3

zarifecik
kaçar arkadaşlar uyucam tavuk modundayım bu aralarkaydirigubbakcemile3

herkese iyi sohbetler
hayırlı geceler:sm_cool:

kızlar az çok alınacaklarım tamam bi de battaniye almam lazım fikir lütfennnn yada resim

aaa benim de sadece iki tane battaniyem var canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
resim bakma her yerde var güzel
ben öğrenciyken taçtan almıştım tek kişililk ist-sakarya yüz sefer yaptı neler çekti hala süper
şimdi de merinosla özdilek aldım nasıllar bilmem

aaa benim de sadece iki tane battaniyem var canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
resim bakma her yerde var güzel
ben öğrenciyken taçtan almıştım tek kişililk ist-sakarya yüz sefer yaptı neler çekti hala süper
şimdi de merinosla özdilek aldım nasıllar bilmem

teşekkür ederim ee bende taçtan alırım artık

teşekkür ederim ee bende taçtan alırım artık

taçın eva modeli bej rengi canım almamış olsam düşünürdüm çok sade ve şık bence her rengi de var
kızlar bende kaçar artık bilgisayar donmaya başladı zaten
iyi geceler herkeseeŞeniz

Eklentiler

• $1252592670614167_b.jpg
    $1252592670614167_b.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 27
X