-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ayy zarifee ne güzelmiş kızzzzzzz. bayıldsım bayıldımmmm ki ben çok zor beğenirim. kadıköyden demiştin hangi moda evi

birsen modaevi canım
ama sakın internet sitesine bakma öle bi yere nası bu site olur analamadımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hem de baştan gene kapatılacak kol boyun duvak fln taşlanıcak
iç çamaşır da onlara hepisi sıfırdan dikim bin lira:lepi::lepi:

gelinlik çok güselmiş güle güle giymeyi nasib etsinb allahım

sağoll canım aminn:Saruboceq::Saruboceq:

ayyyy bunlarda çatal bıçak takımı deri kutu içinde harika bitakım kızlar tavsiye ederim:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Eklentiler

• $mambaH2.jpg
    $mambaH2.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 20
zarife ,zeynep bi tencere takımı aldı süper. ismide kuğu:eek: send eondan al.

biricik canım sen eklemişsindir belki resmini. ama ben görmedim.

yaaa ben onu gördüğümü söylemedim bak size
internetten görmeden sipariş vermiştim ilk defa.eve gitti annem çok güzel diyordu ama merak ediyordum yinede almadan çarşıda aramıştım bulamamıştım geçen gezerken rastladım şekli çok güzel ama saplarının vidaları içinde top şeklinde hafif çıkıntılı görünüyor temizliği biraz sıkıntılı olcak gibi oralara yağ toplanırsa flan ben onları telliyecem derken vidaları çıkarırım heralde zaten bir kız emsanın vidaları çıktı girmiyor diye bahsetmişti aldıktan sonra okumuştum canım sıkılmıştı öyle olabilir gerçekten kaydirigubbakcemile3
fiyatı uygun kalitesi güvenilir şekli de çok hoş ama ben vidalara taktım görmüş olsaydım belki almazdım bilmiyorum CADIARZU

zarifecik gelinliği diğer topicte görmüştüm tatlım çok güzelopuyorumnanaktan

zarife kaydetcem sanırım pcye bu gelinliği. olur da bir gün laızm olur diye hehekaydirigubbakcemile3

seval yaa. benim kuzenim o çatal bıçak takımına bakmış. sapları falan biraz kalın,kaba demişti:umursamaz:

yaaa ben onu gördüğümü söylemedim bak size
internetten görmeden sipariş vermiştim ilk defa.eve gitti annem çok güzel diyordu ama merak ediyordum yinede almadan çarşıda aramıştım bulamamıştım geçen gezerken rastladım şekli çok güzel ama saplarının vidaları içinde top şeklinde hafif çıkıntılı görünüyor temizliği biraz sıkıntılı olcak gibi oralara yağ toplanırsa flan ben onları telliyecem derken vidaları çıkarırım heralde zaten bir kız emsanın vidaları çıktı girmiyor diye bahsetmişti aldıktan sonra okumuştum canım sıkılmıştı öyle olabilir gerçekten kaydirigubbakcemile3
fiyatı uygun kalitesi güvenilir şekli de çok hoş ama ben vidalara taktım görmüş olsaydım belki almazdım bilmiyorum CADIARZU

zarifecik gelinliği diğer topicte görmüştüm tatlım çok güzelopuyorumnanaktan

tek takıldığın vidalar olsun:teytey::teytey::teytey:

lilyum o içindeki benim vücudum belli bile değil ki napıcan kaydedip daha neler var bi gör bayılırsınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sevalben gördüm bgn o deri kutularu hoşlar ama bende yaşlı kafası olduğundan ahşapları tercih ederim ama kaşık fln süpermiş

lilyum o içindeki benim vücudum belli bile değil ki napıcan kaydedip daha neler var bi gör bayılırsınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sevalben gördüm bgn o deri kutularu hoşlar ama bende yaşlı kafası olduğundan ahşapları tercih ederim ama kaşık fln süpermiş

o zaman ben birsen modaevini bi yere yaZİM. hep gelinlik diyince aklıma fatih gelirdi. halbuki bak kadıköyde neler varmış

X