-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şimdilik beklemede canım ya :-) hemen hemen herşeyim hazır bardak takımları ütü masası vs. eksiklerim kaldı senin hazırlıkların nasıl :-) düğün tarihin bellimi :)

şimdilik beklemede canım ya :-) hemen hemen herşeyim hazır bardak takımları ütü masası vs. eksiklerim kaldı senin hazırlıkların nasıl :-) düğün tarihin bellimi :)

benimde çoğu var küçük ev aletleri kaldı alınıcak danteller sarılıcak düğün tarihim 12 haziran senin bellimi tarih

Bizde havluları diktik danteller sarıldı pike takımları vs. yapıldı şarzlı süpürgeme varana kadar alındı ama byükler kaldı beyaz eşya vs. 5 haziran canım benimde :)

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin opuyorumnanaktan

Evet canım şükürler olsun :) Heyecan dorukta kaydirigubbakcemile2 Sen nişanlımısın :) Ne kadar var düğüne nişanlı isen:)

Olur canım doğru birini bul yeter kaydirigubbakcemile2 Bende ekleyeceğim ama biraz sabır hepsi paketli ancak çeyz serildiğinde resimleri çekip ekleyebilirim :)

merhaba kızlar benimkini biliyorsunuz diye düşünüyorum yine de yazayım 24 Nisan 2010 :)

merhaba arkadaşLar sitede yeni üyeyim ancak çok uzun zamandır takip ediyorum sohbetlerinizi ve paylaşımlarınızı artık aranıza katılma zamanı geldi dedim ve geldim :dance:

bende yeni nişanlıyım düğün tarihini henüz belirlemedik ama yaz sonu gibi planlıyoruz...bu gün evimizi aldık çok mutLuyum :teytey: tek kusuru martta teslim edilecek henüz içi bitmemiş binanın ama en azından son aşamada almamız ii oldu mutfak dolabı,fayanslar,kapı rengi parke vs..istediğimiz gibi olucak alkisalkisalkis

çeyizim için de biçok şeyimi aldım beyaz eşyalarım kaLdı yalnızca onları da evimize uygun olacak şekilde alırız demiştik nişanlımla...

cicişlerimi paylaşim bi ara sizinle hepsi paketli ama internet sitelerinden modellerini bulup eklemeye çalışıcam ilk yüz sayfalık geçmişi okudum aldıklarınızı çok beğendim bakalım siz de beğenicekmisiniz :eek:
a.s.

hoşgeldiniz kızlar kaydirigubbakcemile2 ya nihalcim nasıl yaptın alttaki takvimi kabul etmiyo benimkini ?

hilalcım hangı sıteden yapmak ıstedıgını ne yazman ıstedıgını tarıhı hangı sekıllerı sole bana ozelden lınk atım sana olurmu

http://i1001.hizliresim.com/2010/1/21/3929.jpg
3929.jpg

Son düzenleme:
X