-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Bende çok seviyorum o şarkıyı nihalcm :) Ama bu aralar ceceli-dön ve gülşen-bir taraf seç şarkılarını dinliyorum çoğunluktaolumunekankayizsmile

Canlarım çok sağolun elime gelir gelmez fikirlerimi söyleyeceğim ama bayıldım o modelin turkuaz-kahve rengine ve son kararım ondan yana oldu biliyorsunuz zaten.
nisanım evet albümüne baktım şimdi aynı markanınmış seninkiler tanesi 40 a gelmiş senin neyse +4 lirayı da ben oturduğum yerden alışveriş yaptım ne yapayım dememe sayayım di mi canım.Bu arada seninkilerin modeli de güzelmiş ama en çok silyum modeline bayıldım bebişim

nisannnnnnnn canım bir şey soracağım,madem elinde var aynı marka içimi şimdiden rahatlat kuzummmm nasıl bir kumaşı var yumuşak mı yoksa biraz kaba-sert mi nasıl bir söyle hayatım,renkleri solacak gibi mi yani iyi bir marka mı canım?

nisannnnnnnn canım bir şey soracağım,madem elinde var aynı marka içimi şimdiden rahatlat kuzummmm nasıl bir kumaşı var yumuşak mı yoksa biraz kaba-sert mi nasıl bir söyle hayatım,renkleri solacak gibi mi yani iyi bir marka mı canım?

cnm kesinlikle çok güsel
renkler canlı bikere
hatta yine KKdan birisi ben kullanıyorum hiç solmadı renkleri dedi
yeri filan çok güsel

Ohhhh çok rahatladım vallahi iyiki almışım o zaman sağol nisanımmm içimi rahatlattın

hazarsu hosgeldın topıkede kk yada a.s.
adarecım gule gule kullan cnmcm

X