-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar kimse yok yineee
sınavım çok kötüydü yorgunum mafoldumben
buarada kahvaltı setinin kodunu öğrenip sipariş verdim birkaç güne gelcek eve yollycam.önümüzdeki 3 ay tencere setiyle onun taksitlerini ancak öderim 3ay bana cici yok mafoldumben
bir de ona uygun renkli çatak kaşıklardan alcam çok iyi değiller ama çok pahalı da değiller 20-30arası
takımda her renk var ama pembe yoğunlukta yeşil de var aslında yeşil isterdim ama pembe daha uyumlu olcak gbi.takım bir gelsin onu da alcam inşallah :eek:
hepinze cevap yazamıyorum kusura bakmayı olurmu cicileri güle güle kullanınnn

takı mevzusu konuşmuşsunuz bayaaa
bizde de çok takı takılmaz gerçi buranın adetleri farklı biraz ama ben illede şu olcak diye tutturmam asla
tek taş da istemiyorum artık zorunluluk gibi bişey oldu o herkeste var gerek yok pırlantaya flan
söz için altın ince tam turlar çok kibar geliyor bana(sözüm birkaç gün yada hafta sürer zaten tahminim uzak olduğumuz için nişanla arası uzun olmaz)
set olarakda tamtur setleri beğeniyorum zaten kapalı olduğum için küpe kolye flan gözükmüyor boynu saran ince kibar tam tur gibi taşlı bir set olabilir yani aşağıya ucu sarkmayan kolyelerden günlük birşey olsun istiyorum takmayacağım şeye milyarlar yatırmaya gerek yok o sıkışıklıkta.olmuş olsun diye de bir şey almam.
buranın adetinde sorarlarmış sözde takı olarak ne istersiniz diye flan ama bizde para konusunun konuşulmasına ayıp gözüyle bakarlar.herkes elinden geleni yapar zaten bundan emin olduktan sonra sorun yok.

aynen zeynep ben de alınmış olmak için almak işine karşıyım
kız albümde çyizlerim va gir gir bak bakem:)

aaa zeynep bende bunu alırım diyordum.
hem Hisar yani ürünleri iyi diyorlar bi sorun çıkmaz dşye düşünmüştüm
ama sırf bi kişinin yorumuylada koskoca hisar çöpe atılmaz:eek:lmaz:

kızlar biz bu çaydanlığın aynısından evde kullanıyoruz ve çok memnunuz. nasıl bir şikayet var ki ?

bu da metal sabun elin kötü kokarsa elini yıkıomuşsunuz bunla metal alırmış kötü kokuyu malum ben de passo balık yapıcağıma göre trabzonda 9 lira

eaksejoya7687.jpg

ohhh bitti kızlar bunların hepsini alıcam 461 lira taksitle tabi

evet bende duydum bunu. hisarın bir ürünü ama bana pek inandırıcı gelmedi. nasıl alacakki kokuyu :)

trabzon işi bilezikler mi 5 milyardan başlıyo?
hasır set dediğiniz o mu?
evet hasır setin bileziği 5 milyar trabzon bileziğide öle.

evet bende duydum bunu. hisarın bir ürünü ama bana pek inandırıcı gelmedi. nasıl alacakki kokuyu :)

ben duydum böle bişeyde almaya gerek varmı bilmiyorum çünkü balık yedikten sonra kaşık alıp elinizi kaşıkla yıkadığınızda da geçiyormuş koku ztn.

kızlarr bugün yemek takımımı aldımm.
çok şükürr ohh bunuda bitirmiş oldum.
büyük yüktü üzerimde. resmini çekemiyrm kutuyu açmıcaz çünkü.
birde bohçalar aldık hurçların içine die.
çamaşırlar flnda aldım.
ama çok yoruldummm

ıyi akşamlar hatunlarrr. Lepi albümünde de dedim gerçi hepsi çok güzel güle güle kullan bebem şimdiden.

ben duydum böle bişeyde almaya gerek varmı bilmiyorum çünkü balık yedikten sonra kaşık alıp elinizi kaşıkla yıkadığınızda da geçiyormuş koku ztn.

çamaşırlar flnda aldım.
ama çok yoruldummm

güle güle kullan

çilek örgülerin ne güzel aa durun bende patik ördümm ve bayıldım hemde o kadar çok kolayki benim gibi exstra marifetsiz biri yaptıysa siz muhakkak yaparsınız ekliim beğenirseniz anlatırımmmmmm güz yemek takımının fotosunu çek ebbem güle güle kullan şimdikten.

Son düzenleme:
resim-013.jpg

Benzer fotosunu buldum yuppi. Tüğlü ipler varya hani yeşilli-siyahlı renk bileğide siyah kurdela çok sevimli duruyor :KK70:

çok cici bu patikboshayallersmile
zeynep yemek takımını güle güle kullan canım
bişi daha dicektim unuttumbilmiyorumkismile

aynen zeynep ben de alınmış olmak için almak işine karşıyım
kız albümde çyizlerim va gir gir bak bakem:)
şimdik baktım canımmm güle güle kullan inşallahhhhhhha.s.:nazar:
kızlar biz bu çaydanlığın aynısından evde kullanıyoruz ve çok memnunuz. nasıl bir şikayet var ki ?
altı çaylamışmı ne birşey olmuş şikayet yazısını koumuştum ama artık bir önemi yok benim için almamaya karar verdim çaycı alcam:hulya:

çamaşırlar flnda aldım.
ama çok yoruldummm
kız baya iş görmüşsün hadi hayırlı olsun güzel günlerde kullan canımmmm resmini internetten flan bulamazmısın bakardıkhihoyyyt
resim-013.jpg

Benzer fotosunu buldum yuppi. Tüğlü ipler varya hani yeşilli-siyahlı renk bileğide siyah kurdela çok sevimli duruyor :KK70:

ilginçmiş gerçekten farklı becerikli hatun banada yapsana :hulya:

uyhh anca okudum. bugün çok konuşmuşsunuz:eek:

resimler albümde diyorsunuz biz göremiyoruz,şu profil işinide çözemedim daha.
çılaaak ve lepi arkadaşınız olmak istiommafoldumben

zeynepcimmm hayırlı olsun canım almışsın kahvaltı takımını,ama görmek istiyoruzz fotosunu.
ne kadara aldın şekerparem

uyhh anca okudum. bugün çok konuşmuşsunuz:eek:

resimler albümde diyorsunuz biz göremiyoruz,şu profil işinide çözemedim daha.
çılaaak ve lepi arkadaşınız olmak istiommafoldumben

zeynepcimmm hayırlı olsun canım almışsın kahvaltı takımını,ama görmek istiyoruzz fotosunu.
ne kadara aldın şekerparem
220 diyor güya katalog fiyatıymış ama 200e almaya çalışcam daha pazarlığını tam yapmadım taksitli olcağı için belki ancak 210a verir bir gelsinde bakalım
sağol canıma.s.
slm kıslar nasılsınız çeyiz güzelleri:KK66:

X