-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Allah kolaylık versin kızlar..hem yorucu hem heyecanlı zamanlar bi de bakmışsınız herşey bitmiş geçmiş olur..

Geçen aylarda yatak örtüsü almak için çıktık aklımda iki model vardı..Birini gördüm ama diğerini katalog üzerinde görmüştüm..Katalog üzerindeki bulup görmek için tam 8 saat dolaştık ablam ile:)En nihayetinde aldık:) ama Başlamadan yoruldum kızlar çok zor işmiş ya :)kaydirigubbakcemile3

ay bak havan dağılsın sana bişi göstercem
linke bak sonra sileyim

kişiyi deşifre etmek istemiom sonra yorum et:))

Beybim ben bunu görmedim ama kusura bakma

günaydın kızlar çok az kaldı ALLAH naip ederse çok kısa zaman içinde bende listeye ekleniyorum çokk şükür RABBİM e
Asgdcim nerelerdesin kız sen Hayırlı uğurlu olsun ben evlendim bu arada

Canım öncelikle çayın yanına ikramlıklar hazırla, seçenekleri yazayım:
Sarma, kek, pasta, kurabiye, rus salatası ya da patates salatası gibi tabakta şık ve ağır duracak şekilde bol bol hazırla kaç kişi gelecekleri belli olmaz rezil olma sonra:)
Geldiklerinde git otur yanlarında cici cici ol haha Sonra çayı demle mamalarla birlikte ikram et. A yoksa nan yoksa yemek mi vereceksiniz önce uzaktan geliyorlarsa yemek veriliyor sanırsam. Neyse otursunlar sohbet koyulaşınca git kahveleri hazırla dağıt. Baban biraz düşünsün söze geldiklerindede getirdikleri çikolata falan fıstık olumluysa onları ikram et bit-miş-tir aman sakın benim gibi kayınvalideye kahve vermeyi unutma istemede skandaldı resmen kadıncağız odadan çıkınca şaşırmış meğer arkadan görümceler çağırıyor anneme kahve vermeyi unuttun diye kasmamaya çalış rahat olacağım diye çokta abartma ben gibi haha Çok uzun oldu buda ya:)

Cnm kapss inş çok güzel geçmiştir.

Ben bunuda görmedim.

bende babamla konusunca once soka gırdı adam sonrada beraber cok agladık cok zor gercekten
Zor evet:gitme:

evet cnm ya asker şafağı sayıyodum çizelgeden :)
gelinliğin ölçüsünü verdim cnm 21 temmuzda ilk provam var
A hayırlısı bakalım cnm sevindim provayada az kalmış sayılır bu arada sana küsüm ben

ben bol topuklu istiyorum en az 10 cm
:lepi:

Şu kahvelerin beyazıda çiçek hangi renkse o rengide çok şık olur Güzüm.

Hayırlı olsun bu süreç bayağı bir zor ama aslında bir o kadarda zevkliymiş meğersem anca dank eden şeylerden biride bu.

Son düzenleme:
kızlar nasılınız ne yapıyorsunuz ..kaydirigubbakcemile3 ancak vakit bulabildim el öpme durumları ,eve gelen misafirler vs.. ee bir de yakınımın düğünü vardı .kaydirigubbakcemile2. şimdi şimdii birazz rahatlıyorum bir de kpss davası vardı arada akannehirneysee hepsi geldii geçtii... yarın oturup albüm yapacağım haberiniz olsun söz+nişan+düğün+evim vs... ayarladım resimlerimi umarım beğenirsiniz.. buaradaaaaaaaaaaa evlilikkk muhteşemmmmmmmmmmmmmmmm bir şeyy darısı tüm bekarların başına...:asigim: öpüyorum yarın buradayım görüşürzz

grace kuzum
sende mi girdin kpss ye
ben de girdim pek bi boşum var çalışmayan adamın hali belli oluo haha

artık çizelgeni yeniler medeni halini düzenlersin:)
evliliğinin güzel gitmesine sevindim
daha da güzel olsun inşallah
darısı da başımızaa

bugün gelinlik siparişini verdim
gelsin diğer dertlerr

ereğlim sen de bişi görememişin anacım:))
zaten o koyduklarım kesin olanlar değildi
bi dikilsin artık 3 ay sonra fotolarımı koyarım

ereğli onları bende çok beğendim bebemm
hele tabanı kırmızı olması daha hoşuma gitti
grace amin cnm bekliyrz resimlerini ama ben akşama görebilirim çünkü yrn nişanlım geliooo
lepi kuşum hayırlısı olsun ahh darısı başıma inş..

hehe bu lepik beni öldürcek :)) hadi hayırlısı olsun kuuzm
grace canım ALLAH utandırmasın bır omur mutlu huzurlu olun inşallah .güzel dileklerin içinde teşekkür ederiz amin inşallah .

ayy herkesler yatarken ben hep kalkmış oluyorum günaydın kızlarrr

zeynebim gelcek tabi o günler
heleki kasım da evlencez diosan gelecek ay bakmaya başlican sendee
önce sen turla sonra nişanlınla git derim daha rahat oluoo

asgd saol canım darısı tez zamanda başına inşallah

günaydınlarr.
lepi tatlım ne bilim daha ortada konuşulmuş bi tarih yok
o yüzden kendimi heveslendirmiyrm hiç
bakalım yaşayıp görcez artık.
kuşum ben önceden gezemem kii herşeyi ist.dan alıcaz dolayısıyla onunda gelmesi lazım yoksa ben ilmem ist.u pek

asgd canım ben iki üç yere denemelerde nişanlımla gittim
etek kısmını gördü gelinliğin
ama benimki dikim olacak 2 3 model birleşecek
oyüzden de son halini ne o ne ben biliyorum şuan
provalarada tek gidicem sanırım o en son vakit ya görcek ya görmicek görmeme ihtimali daha bile fazla

anladım canım görmesin tabi ugursuzluk derler hahaha her nekadr batıl bı ınanc ta olsa ınsanın ıcı huzursuz oluyo bıde tamamen suprız olsun kafasında senı oyle canlandırmasın gelınlıgı gorurse canlandırı bende gostermemeyı duusnuyorum ksımet gercı ınsallah ıstedıgın gıbı olur canım .hazırlıklarınız bıttımı daha ısınız varmı canım zaman yaklasıyo ramazanda pek bsıey yapılmaz zaten

opuyorumnanaktan :sm_cool: - 17 Temmuz - karabocuq - düğün :sm_cool: opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan :sm_cool: - 17 Temmuz - mglove - düğün
:sm_cool: opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan :sm_cool:: - 17 Temmuz - arzu_84 - nikah :sm_cool: opuyorumnanaktan
- 19 Temmuz - em4561 - nikah

- 25 Temmuz - arzu_84 - düğün
- 25 Temmuz - Empatik_ - düğün
- 12 Eylül - DaMla - düğün
- 18 Eylül - FE.OZ - düğün
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün
- 19 Eylül - undomiel - düğün
- 25 Eylül - hatige - düğün
- 25 Eylül - sirkencubin - düğün

- 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
- 3 Ekim - lepi - nikah
- 3 Ekim - Cilek - düğün
- 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
- 23 Ekim - NektaR - düğün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…