-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydın kızlar liste ne kadra azaldı ya
ALLAH ım gectıgımız hafta sonu evlenenlerıde bır ömür mutlu etsin ..saglıkla mutlulukla aşkla inşallah...

ereglim baco :)) iyiyim sen nasılsın evlendinmi kız sonunda hahahaha canım çok sağol isteme gününü anlatmıssın ben yenı gordum malum sıteye hafta sonu bı haller oldu kayınvalıdenı unuttun he yandın kızım bır omur basına kakıcaklar :))))) olsun oda bı anı oldu işte hehe

hatige nasılsın canım nasıl gidiyr hazırlıklar.

iyiyim bebiş sen nasılsınn :)) hazırlıklar tam gaz devam ediyor valla canım koştur koştur nereye kadar bilmiyom akannehir cumartesi annemle eksikleri tamamladık gibi forum, ıkea, praktiker derken :)) dünde mobilyalarımızı seçtik siparişlerini verdik masko dan.. mutfak masası ve ufak misafir odamıza kanepe baktık beğendik, haftaya da halıları halledicez.. bitsin artık :)) sositososito

iyiyim bebiş sen nasılsınn :)) hazırlıklar tam gaz devam ediyor valla canım koştur koştur nereye kadar bilmiyom akannehir cumartesi annemle eksikleri tamamladık gibi forum, ıkea, praktiker derken :)) dünde mobilyalarımızı seçtik siparişlerini verdik masko dan.. mutfak masası ve ufak misafir odamıza kanepe baktık beğendik, haftaya da halıları halledicez.. bitsin artık :)) sositososito

aman büyük işleriniz bitmiş işte mobilyalar için bizde gezelim fiyat öğrenelim diyoruz ama bakalım duruma göre :sm_confused::sm_confused:
kolay gelsin vallahi az kalmış seninde koşturma ile daha hızlı geçer -tatlicadiarzu-

selamlar bayanlarr..bi hatigem kalmış ...
nasılsın cnm bnm ,hazırlıkların devam ediyomuş,hadi hayırlısı...

aman büyük işleriniz bitmiş işte mobilyalar için bizde gezelim fiyat öğrenelim diyoruz ama bakalım duruma göre :sm_confused::sm_confused:
kolay gelsin vallahi az kalmış seninde koşturma ile daha hızlı geçer -tatlicadiarzu-

gezin canım gezin, şu maskoyu kaç kere dolandık valla kaç haftamızı aldı, modesayı da öyle :)) çokkokoş şeyleri sevmiyorum ben derken istediklerimizi buldukk :)) sizde gezin fikir edinin fiyat olsun, model olsun.. :)) az kaldı yaaa derdimiz ramazan ayın da büyük iş kalmasın.. :1hug:

selamlar bayanlarr..bi hatigem kalmış ...
nasılsın cnm bnm ,hazırlıkların devam ediyomuş,hadi hayırlısı...

oy oy oyyy cutem gelmiş.. :1hug::asigim:

iyiyim canım benim sen nasılsınn, hazırlıklar tam gaz devam ediyor kolayladık çok şükür akannehir sen napıyosun nasıl gidiyor evlilikkk :1hug:

gezin canım gezin, şu maskoyu kaç kere dolandık valla kaç haftamızı aldı, modesayı da öyle :)) çokkokoş şeyleri sevmiyorum ben derken istediklerimizi buldukk :)) sizde gezin fikir edinin fiyat olsun, model olsun.. :)) az kaldı yaaa derdimiz ramazan ayın da büyük iş kalmasın.. :1hug:

Evet canım ama bi yandan da diyorum ya ozaman geldiğinde daha güzelleri çıkarsa benim düşüncem şimdi beğeniyim zamanı geldiğinde alıyım yada özel yaptırıyım bende sevmem çok şıkırtılı şeyleri falan :sm_cool:

saol cnm bnm iyi gidiyor şükür hastalıklar fln başediyorum :))

spit sendemi buradaydın..online gözüküyon ama alttta listede yoksun ? ondan yazmadım adını..

Evet canım ama bi yandan da diyorum ya ozaman geldiğinde daha güzelleri çıkarsa benim düşüncem şimdi beğeniyim zamanı geldiğinde alıyım yada özel yaptırıyım bende sevmem çok şıkırtılı şeyleri falan :sm_cool:

haklısın gerçi ama sen yinede bak derim ben bi göz gezdir, çok uzunda yok senin düğüne, ama acele etme güzeller çıkar falan gerçi özel yapılıyo zaten artık çoğu yerde ölçüsü olsun modeli olsun :))

saol cnm bnm iyi gidiyor şükür hastalıklar fln başediyorum :))

spit sendemi buradaydın..online gözüküyon ama alttta listede yoksun ? ondan yazmadım adını..
[/B]

hep iyi olsun, güzel olsun canım inş.. :Saruboceq: hastalıklarla baş etmen de vallahi nazardandır heee alsanaalsanasmile Allah daha kötülerinden sakınsın tatlım..:1hug:

X