-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende iyiyim cnm nasıl olsun bugün nişanlımla fayans bakmaya gidebiliriz gidersek mobilyada bakıcaz bellonaya haber bekliyorum şimdilik

Canım benim hayırlısı olsun inş gün kolay. Benim dualı düğün olacak aslında ama ben dualı düğüne gitmicem o sebepten nikahta yapacaklar. Soranlarada normal nikah diyorum:)

ereğlim siz olmadan garip olmıcakmı gelinsiz damatsız dualı düğün bile olsa kolarına şal atabilirsin mesela
oh ohh hadi kolay gelsin canımboshayallersmile

saol cnm aşkım şimdi aradı evden çıkıcakmış görüşürüz kızlar ben kaçtım hazırlanıyım:1hug:

kızlar iş yerindeyim şekerler. sabit oturacağım biyerim yok malesef. o yüzden gelip gidiyorum.

ben burdayım canım
bak ne anlatıcam size
dün akşam gezmeye gittik bi tanıdığa. yeni taşındılar.
odaya girer girmez ben şok,tüylerim diken diken :1shok: ohaoldumsmile
salon ve köşe takımı nişanlımla gidip beğendiğimiz,bizim salonumuzda böyle olmalı dediğimiz takım
halıda siyah,beyaz,kırmızı renklerde boshayallersmile
mutfakta öyle mafoldumben
dedim abla sen naptın,nişanlımla planladığımız salon ve mutfak düzeni böleydi. :gitme:
çok tuhaf oldum ben dedim.
sarıldı,üzülme zamanı gelince sizin evinizide en güsel şekilde kurucaz dedi.
ay rüya gibiydi ya. gece rüyama bile girdi yani.boshayallersmile

ben burdayım canım
bak ne anlatıcam size
salon ve köşe takımı nişanlımla gidip beğendiğimiz,bizim salonumuzda böyle olmalı dediğimiz takım
dedim abla sen naptın,nişanlımla planladığımız salon ve mutfak düzeni böleydi. :gitme:

ayyy ne kadar kötü olmuş cnm..aman nolcak ki sen yine istediğin gibi döşersin evini aynıları onlarda var diye yapmicak değilsin ya gerçi bende olan başkasında olmasını istemem ben hiçbilmiyorumkismile

ben burdayım canım
bak ne anlatıcam size

en güzelleri senin olsun canım. üzme kendini. hem yerleşmiş hali fikir vermiştir demekki güzel planlar yapmışsınız. sen de yaparsın benzerini. ama içindeki kişiler değiştirir şekli şemali. yuvanızı kurun inşallah gönlünüzdeki gibi.

yok cnm mesele aynısını yapıp yapmamak değil
bu ne bnm için ne o insanlar için sorun değil yani
hatta onların apartmanda boş bi daire varmış keşke buraya gelseniz dedi
daha 30 yaşında anca karı koca yani.
yaşları yakın bize.
gördüğümde hayalimizdeki ev gerçek olmuş gibi falan, ne biliyim tuhaf bi duyguydu işte

çok uzun beklemişsiniz ve de bu olay olmuş canım gerçekten çok üzücü tamam herkesin morali sıfırdır ama size yapılan da haksızlık bence nişanlınla konuş canım yumuşak bi şekilde anlatbilmiyorumkismilebelki daha erken olur herşeyin en hayırlısı olsun:teselli:

valla cnm konuşmayı denedim konuşmak denilemz ama ağzından laf aldım kardeşim olmadan düğün falan yapmam içime sinmez dio.ben o olmadan koluımu kadırıp nasıl kendi düğünümde oynıyım dio.hem onların herşeyi hazırken eltmin gelinliği hala duvarda asılı iken nasıl onların üzeirne düğün yaparız dio.hani böyle düşününce haklı.bi orta yolu yok bunun işte....hayırlısı işte bakalım nolcak bekleyip görücezzz boshayallersmile

aldıkların güzel cnm iyi günlerde kullanırsın inş

hakkınızda hayırlısı olsun cnm üzüldüm iki düğünde yarım kalmış olucağı varmış kısmet böyleymiş belkide

evey kısmet böyleymiş.ALLAHımın bir bildiği vardır.o neylerse güzel eylermiş.

deniz burdayım ama birazdan çıkarım.anasınıfı öğretmeniyim ben sabahçıyım o yüzden erken yatıyorum maalesef

aaa cnm ne güzel.benm kardeşimde anasınıfı öğretmeni.seviyosan eğer çocukları zorluğunun yanında çok eğlenceli bir iştir.inş en kısa sürede kendi çocuklarına bakıcağın zamanıda görürüz...

X