-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende siyah kırmızı taçtan bornoz takımı aldım bihterin üzerinde görmüştüm çok kıskandım kaydirigubbakcemile3 gittik aldık nişanlımın bana doğum günü hesiyesi oldu zemuszemus biz özel günlerdede çeyiz alıp kaldırıyoruz nasıl ama kaydirigubbakcemile3

çok güzel bir yol kaydirigubbakcemile3
farklı renkte bornozlara bende çok heves ettim canım ama aklımı kalbimin önüne koydum kendime hakim oldum :umursamaz: güle güle kullan canım opuyorumnanaktan

canım ben nişanlıyım haziranda düğünüm var yorucu ve heyacanlı olan çeyiz derdi bendede var :eek:

ay ay ay :nazar:
bürcük kafamı kırsaydın bebeğimmm akannehir
ya hani zar zor öğrendiğim şu resim ekleme işi var ya imageshace midir nedir peki ordan aynı mesaja peşpeşe nasıl resim ekliyoruz?

çok güzel bir yol kaydirigubbakcemile3
farklı renkte bornozlara bende çok heves ettim canım ama aklımı kalbimin önüne koydum kendime hakim oldum :umursamaz: güle güle kullan canım opuyorumnanaktan

ahh keşke o akıl bendede olsa kaydirigubbakcemile3 hoşuma gidene yapışıyorum kirlenir falan hiç düşünmüyorum

selam kıslar nasılsınız

hoşgeldin canım
iyiyiz daldık yine çeyizlere sen nasılsın

ayy kremde çok şık oluyor ben yazlık kısa bornozu öyle alıcağım artık yaa hepsi çok güzel insanın gözü doymuyor akannehir

hele çeyiz delisi olanların gözü hiç doymuyokaydirigubbakcemile3
ya kızlar bu normal bornozların boyu ne kadar içinde kaybolmayalımkaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım
iyiyiz daldık yine çeyizlere sen nasılsın

ya kızlar bu normal bornozların boyu ne kadar içinde kaybolmayalımkaydirigubbakcemile3

ben s aldım ama yinede büyük bornoz öyle olur diyolar ama bence ben içinde kayboldum ..:)

ay ay ay :nazar:
bürcük kafamı kırsaydın bebeğimmm akannehir
ya hani zar zor öğrendiğim şu resim ekleme işi var ya imageshace midir nedir peki ordan aynı mesaja peşpeşe nasıl resim ekliyoruz?

peşpeşe olmuyo aynı nasıl yaptıysan linklermidir nedir tek tek yapıştırıyosun nasıl anlattım amakaydirigubbakcemile3

[/QUOTE]

bir şey olmaz bürcüğüm 1 bedendir onlar bol olsa nolcek hem öyle daha seksüü olii :kedi:
konuşturma beni ya :eek:

..
slm

ceyizci güzelleri

ne bu yaa döktürmüssünüz

biricik ben nerdeyse daha hic bise almadim annem benden de bikti, birde ikidebi diyorki hele bi dur gidecegine yakin aliriz
:mymeka:

bir şey olmaz bürcüğüm 1 bedendir onlar bol olsa nolcek hem öyle daha seksüü olii :kedi:
konuşturma beni ya :eek:[/QUOTE]

hımmm anladım yeterli daha derinlere inmeyek:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

X