-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar tombiş gelinler topiğinde bir ablamız bahsetti ben de buldum buraya da ekleyeyim dedim fikir olsun diye tel kırma kına örtüsü diye geçiyormuş adı :)

fiyatı 55 Tl yazıyor nette

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

çok güzel bunlar ya bende yaptırıyorum kendime eldiven istememiştim ama kadın eldivenle daha güzel olur dedi iyi yap bari dedimzemuszemus

yemek takımım karacadan
153.01.01.0063_2.jpg
153.01.01.0063_3.jpg

153.01.01.0063_4.jpg

zeynepcim nasılsın neler yaptın bugün

bürcüğüm ben ilk sene yurtta kalmıştım yurttan bir arkadaş da eve çıktı bu sene kızlarla hepberaber ona gittik ev ziyaretine ordaydım ordan sonra bir saat aliyleydim geldim canım
sen neler yaptın bakalım anlat bulabildinmi aradıklarını :eek:

zeynepcim bende bugün gittim bornoz siparişi verdiğim yere adam var dedi siparişini verdim dedi fiyatı pahalı geldi bana ama pazarlık yapıcam 200 dedi:umursamaz:sonra gittim dediğim çay takımını aldım aynı desenlerde çerezlikleride vardı alsammı almasammı diye kararsız kaldım almadım ama yarın onuda alıcamkaydirigubbakcemile3
bu arada annem bıktı bendenkaydirigubbakcemile3

zeynepcim bende bugün gittim bornoz siparişi verdiğim yere adam var dedi siparişini verdim dedi fiyatı pahalı geldi bana ama pazarlık yapıcam 200 dedi:umursamaz:sonra gittim dediğim çay takımını aldım aynı desenlerde çerezlikleride vardı alsammı almasammı diye kararsız kaldım almadım ama yarın onuda alıcamkaydirigubbakcemile3
bu arada annem bıktı bendenkaydirigubbakcemile3

deli kız kaydirigubbakcemile3 her şey çeyiz için :lepi:
iyi bornozu bulabilmişsin canım ya ama öyle fiyatları bende en son 200e almıştım

aldıklarımın fotosunu toptan eklicem bigün ıvır zıvırları
bardağıda çerezlikleri alınca eklerim nedir bu çeyiz aşkı bi bardak aldım mutlu oldum:lepi:

deli kız kaydirigubbakcemile3 her şey çeyiz için :lepi:
iyi bornozu bulabilmişsin canım ya ama öyle fiyatları bende en son 200e almıştım

evet buldum ama ben biraz uygun fiyatlı istiyodum ama sen bozdun beni gittin aldın o bornozu gözüm kaldı anneme al diye yalvarıyorum düşün artık:mymeka::lepi:

X