-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

..

aranizda benim gibi Dantel sevmeyen var mi???

:nazar:

kesinlikle beeeeeeeeeeeeeeeeen:umursamaz:

bürcüğüm öyle tek tek ekleyeceksek ben onları gecenin ilerleyen saatlerinde kimse yokken eklerim hem bölünmez zaten bir kaçınız gördü.
lilyum hoşgeldin canım türkişi ne oluyor?
deriyi hiç anlamadım kafamçokkarıştı

evet kızlar deri şöyle benim salon takımım siyah tv ünitem beyaz
siyah olan yerlere konsol mesala onu tam kaplamicak şekilde deri beyaz deri ama kenarlarında siyah deri geçirilmiş uçlarında birer inci beyaz yerlerde siyah deri kenarından beyaz deri geçirilmiş uçları siyah inci değişik bunu ben birinin evinde görmüştüm çok güzel oluyor

siyah olan yerlere konsol mesala onu tam kaplamicak şekilde deri beyaz deri ama kenarlarında siyah deri geçirilmiş uçlarında birer inci beyaz yerlerde siyah deri kenarından beyaz deri geçirilmiş uçları siyah inci değişik bunu ben birinin evinde görmüştüm çok güzel oluyor

..

eklede görelim sekerim böyle anlatmayla olmaz...:umursamaz:

bana göre değil ama ilginç olabilir koltukların da deri sanırım CADIARZU

bakmiyo valla..:umursamaz:

ben gözüne bakiyorum ver diye
:kedi:

hımmm o zaman iyi bak gözüne anlamamış halen anacığınakannehir

kesinlikle beeeeeeeeeeeeeeeeen:umursamaz:

bürcüğüm öyle tek tek ekleyeceksek ben onları gecenin ilerleyen saatlerinde kimse yokken eklerim hem bölünmez zaten bir kaçınız gördü.
lilyum hoşgeldin canım türkişi ne oluyor?
deriyi hiç anlamadım kafamçokkarıştı

tamam canım beraber ekleriz hatta daha iyi olur çorba gibi olmaskaydirigubbakcemile5

yaptırınca eklersin canım merak ettim

hoşbulduk zeynepcim. durun ben netten birazdan araştıririm türk işinin resimlerini eklerim
türk işi=nakış=el nakışı yada makine nakışı

X