-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ay kızlar selam ya
dün gece mesaj yazıyım dedim gönderemedim
kk ya da daha giremedim :KK70:

bnmde var bornoz setim
biriciğim güle güle kullan opuyorumnanaktan

kızlar gelinlik modelleri bölümüne ekledim gelinliğimi bakıp fikir verirseniz sevinirim haftaya ilk provaya gidicem sizce nasıl?

:roflol: hadi yaa
ereğlim kız nişanlım yaşı gereği zaten olgundu ama bu askerlik çok farklı bir olgunluk gelmiş:asigim:
acayip üzerime düşüyor,zaten öyleydi ama farklı birşeyler olmuş:ecrin_bebek:
:jeyyar:askerden geldikten sonraki btn işkencelere hazırım :roflol::roflol::roflol:
Kızlar size şey sorcam sizin oralarda kınada takı takılmıyor mu?j
düğüne gelemeyenler kınada takıyolar cnm
teşekkür ederim canımcımzemuszemus
ekledin mi fotosunu ben görmedim senin bornozu:jeyyar:
yok cnm bnm babaannem almıştı
emekli kendisi çeyiz alır bana sürekli
bi kaç yıl önce almıştı bizde kutusundan çıkartıp sandığa koyduk
2 bornoz
2 banyo havlusu
2 kafa havlusu
bu kdr öle 3 katlı bornoz setleri oluyo onları sevmiyorum gerek yok kalabalığa

çilekkk kafammmmmm nasssıllsınnnn kuzummm?
gracekafa iiyim sen nasılsın?
bak sana ne dicem
yemek takımını almamışsın sanırım
evkurda kampanya var markasıda ii güral yada kütahyaydı
bnm görümcemle kayınvalidem almışlar 12 kişilik
249 tl ye 12 taksite bölmüşler kullanıyolar desenide çok güzel bi bak istersen
12 kişilik takımı 2 parçaya bölüşmüşler kullanıyolar
c.tesi gösterdi bana baya hoştu deseni

Çilak naber?j
250ye güral set kaçmazzzzzzzz keşke almasaydım daha önce alırdım şimdik:)
Biricik atarım makinaya kimse çakmaz:lepi:

kızlar fena gaza geldim nevresimlerim:KK70:-tatlicadiarzu-
................................

Son düzenleme:
ula bu gracekafa nereye kaçtı :roflol:
eregli iiyim saol bacım sen nasılsın?
nevresimlerin çok güzel güle güle kullan
ben gözleme yapmaya gidiyorum öpüyorum sizleri
akşam girerim opuyorumnanaktan

Bu arada bebelerim soley uyku seti alana mink battaniye hediye sitenin birinde battaniyeyi çıkınca bayağı bi uyguna geliyor bilginizeea.s.

burdayımm kuşumm bakındım biraz nete aldım cicim ben yemek takımım var misafilrk ama günlük alıcam 6 kişiliği 75 e buldum 12 kişilik alıcam 150 tly yee deseni daha modern olsun istiyorum günlük takımımın.. geçen bu maltepedki evkurda sabah indirim vardı sabahın köründe milllet sıra olmuştu 3 e 5 e vermişler malları nasıl kaçıdım yaaa sen duydun mu çilek bu olayı ?

burdayımm kuşumm bakındım biraz nete aldım cicim ben yemek takımım var misafilrk ama günlük alıcam 6 kişiliği 75 e buldum 12 kişilik alıcam 150 tly yee deseni daha modern olsun istiyorum günlük takımımın.. geçen bu maltepedki evkurda sabah indirim vardı sabahın köründe milllet sıra olmuştu 3 e 5 e vermişler malları nasıl kaçıdım yaaa sen duydun mu çilek bu olayı ?

canım praktikerde 24 parça kütahya porselen 55 tl ben iki takım aldım günlük için 110 tlye çokta güzel desenleri var...bi bak istersen

ereğlim gri nevresim takımına bayıldım :asigim:mutlu günlerde kullan inşllh.

anladım kuşum çok sağol oraya da bakyım bari adam işte nakitte 130 a bırakırım dedi 12 kase 12 çukur 12 servis 12 pasta 2 adet salata tabağı 1 adet büyük kasesi var ama desenleri tam istedğim gibi şuna benziyor...
takim_thumb.jpg

anladım kuşum çok sağol oraya da bakyım bari adam işte nakitte 130 a bırakırım dedi 12 kase 12 çukur 12 servis 12 pasta 2 adet salata tabağı 1 adet büyük kasesi var ama desenleri tam istedğim gibi şuna benziyor...
takim_thumb.jpg

hımmm anladım canım benim aldığımda 2 salata tabağı ve büyük kase yok ama onlarda gerekli değil zaten.sanırınm sen kare istiyosun

günlük olanın farklı tarzda olsun istiyorum beğendim bakalım gidip alması kaldı inşşallh...hadi görürşüz kızlar biraz işim var...opuyorumnanaktan

günlük olanın farklı tarzda olsun istiyorum beğendim bakalım gidip alması kaldı inşşallh...hadi görürşüz kızlar biraz işim var...opuyorumnanaktan

hayırlısı olsun cnm görüşürüz

hb cnm pazar günün nasıl geçti

havalar çok soğuk evdeydim cnm:sinifsinif:
çeyize yeni beşeyler aldın mızemuszemus

X