-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyiyim kızlar
bu akşam çok mutlu oldumya nişanlım sessizdir güzel söz söylemez pek ama arada yaptığı süprizlerle çok mutlu oluyorum tel açtı yeni yılımı kutlamak için arıyo sandım ben kapıdayım ben şok oldum zaten aşağı gelsene az dedi gittim hayalet kolye almış arabada açtım taktım boynuma opuyorumnanaktan

ne güzel ya :çok üzgünüm:

hoşbuldumopuyorumnanaktan
kaç kilosun canım ben 48 kiloyum daha 50nin üzerine çıkamadım hiç :sinifsinif:

prakten şurup kullanıyorum 2 hafta oldu daha iştah açıyor cokacimcoook

balık yağı hapını kullandım faydası olmadı bıraktım :1no2:

bakalım daha neler deneyecem kilo almak için....kaydirigubbakcemile3

aynen ya nolcak bu halimizmafoldumben
bende 47

ceyda kimm ??

kaç kilosun canım ben 48 kiloyum daha 50nin üzerine çıkamadım hiç :sinifsinif:

prakten şurup kullanıyorum 2 hafta oldu daha iştah açıyor cokacimcoook

balık yağı hapını kullandım faydası olmadı bıraktım :1no2:

bakalım daha neler deneyecem kilo almak için....kaydirigubbakcemile3

cnm ben 43 44 kiloyum prakten bende kullanıom ama çok sık dğl her ilacı kullanamıyorm çünkü
o arada folik asit ilacı kullandım saç dökülmesi için
folibol o da iştah açtı.
balık yağının faydasını bende görmedim b vitamini kullandım yüzümde yaralar çıktı ondan da sonuç alamadım dur bi boydan resim bulursam eklim

güle güle kullan cnm.
benimkide parfüm almış.bende gömlek aldım ama daha veremedik hediyelerimizi birbirimize. aslında almıcaktık daha 15 gün önce tanışma yıldönümümüzdü ama duramadık.
sevgililer günü için değişik fikirleriniz varmı kızlar ne alsak acaba.
şimdi bana fikir verin lcw waikiki de hoşbişey görmüştüm onumu alsam yağmurluk gibimiydi öle bişey işte. yoksa elinde kalp tutan pembe pantermi oyuncakcıda gördüm.
pembe panterin yanında birde kupa düşünüyorum.
başka da bişey gelmio aklıma
ya da hem pembe panter hem kol düğmesi
mmm bilmemkiii kız daha şimdiden onu mu düşünüyorsun kaydirigubbakcemile3
biz 29ekimde sevgili günümüzü kutluyoruz
ama kullanacağı bir şey olsun bence
mutlu yıllar kızlar...
mutlu yıllara.s.

bende bi 5-10 ne varsa alayımcokacimcoook
olur cnm hemen vereyim

güle güle kullan cnm.
benimkide parfüm almış.bende gömlek aldım ama daha veremedik hediyelerimizi birbirimize. aslında almıcaktık daha 15 gün önce tanışma yıldönümümüzdü ama duramadık.
sevgililer günü için değişik fikirleriniz varmı kızlar ne alsak acaba.
şimdi bana fikir verin lcw waikiki de hoşbişey görmüştüm onumu alsam yağmurluk gibimiydi öle bişey işte. yoksa elinde kalp tutan pembe pantermi oyuncakcıda gördüm.
pembe panterin yanında birde kupa düşünüyorum.
başka da bişey gelmio aklıma
ya da hem pembe panter hem kol düğmesi
ben hediye almamıştım cnm alıcak bişey bulamadım aklıma gelenleri hepsini almıştım yarın alırım artık bende bişey

şöyle bir 5 kilo falan versen çok güzel olur vallakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
olur güzelim sanada vereyim

mutlu yıllar kızlar...
saol cnm seninde yeni yılın kutlu olsun

zeynep kız hediye konusunda bende yardım istemiştim ama pek fikir çıkmadı :KK43: bu arada canım sendin dimi duvar saatı yaptıran

banada verin kızlar kilolardan bnde 46 akannehir

kaydirigubbakcemile3 en kilolu benmiyim yani 48 :hooray:

cnm ben 43 44 kiloyum prakten bende kullanıom ama çok sık dğl her ilacı kullanamıyorm çünkü
o arada folik asit ilacı kullandım saç dökülmesi için
folibol o da iştah açtı.
balık yağının faydasını bende görmedim b vitamini kullandım yüzümde yaralar çıktı ondan da sonuç alamadım dur bi boydan resim bulursam eklim

inşallah kilo alırsın canım tahin pekmez yedim bir ara yok oda fayda etmedi kaydirigubbakcemile3

X