-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyi akşamlar kızlar
bigün daha bitti ne güsel...
tşkler nisancım opuyorumnanaktan
çilek aldıkların cok güzelllll...güle güle kullan...bu arada hoşgeldin diyenler hoş bulduk aranıza....
sağol cnm
güle güle kullan çilekciğim nevresim tak. çok hoş.
sağol zeynepcim :jeyyar:
çilek aldıkların çok güzel
tşkler songacım opuyorumnanaktan
çilek cicişlerini güle güle kullan canım.
cnm çok sağolŞeniz
çilek canım nevresimini çok beğendim zemuszemus
bende çok beğenerek aldım cnm ya pamuk gibi yumuşacık :jeyyar:
buarda çilek nevresime bayıldım rengi çok güzel ama ben de limit doldu ucuz da görsem ellemiyom bile:))
]

çok tşk ederim cnm opuyorumnanaktan
şööle bi gerilere gittim çilekle biricik in aldıklarını görebildim. güle güle kullanın kızlar
çilek seninde taç nevresim takımına bayıldım
ne kadara aldın?
120 cnm çok tşkler
çilekcim güle güle kullan . kaça kız süpürge ben de aldım yeni süpürge. o da çıktı aradan
cnm bunuda indirimli aldım 170 TL kenwood 2400wath 400wat emiş gücü
çileeeeeeeeeeeeeeekkk duy sesimi . çok beğendim nevresim takımını. ne kadara aldın acep?

saten pamuklarda pahalı oluo yaa. yatak örtüsü fiyatı gibi:çok üzgünüm:
cnm 157 tl fiyatı ama ben 120 TL ye aldım

eşyaların bi kısmını odama taşıdık bunlarda bi kısmı diğerleri başka yerde
hepinize teşekkür ederim kızlar beğenmenize sevindim allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin hepimize

amin komşum.valla insan nerelere koyucağını şaşırıyor bizim üst kat doldu aşağı salona sıçradım annem kızıyor biraz ama napim.
bugünde kutular getirttim babama bazılarını kutuya koyucam en önemlisi kitaplarımı koyucam:)
onlarsız bir hayat düşünemem çünkü ama kutu içinde beklicekleri için üzülüyorum. şimdiden kaldırayım yine de hem bana yer açılır hemde gidecekleri günü kutularda beklerler

esra canım hepsini güle güle kullan günlük yemek takımın çok sevdim kahvaltılık kaplar almışsın sanırım onların yuvarlaklarından ben de aldım çok kullanışlılar bence evde de o tip kullanıyoruz.
bardaklarında çok hepsini güle güle kullan.
sen ne yap bilio musun .
makinlerinde üstüne tek tek koymuşsun bardakları.
tehliklei öle al kutula canım onları.
daha güvenli olur hem de derli toplu olur kutularsan.
ben de beyaz eşya alırsak senin gibi odaya tepcem hepsini yakında ben de gitcem odadan direk onlara kalcak orasıakannehir

esra canm bişi daha sorayım eve getirtmişsiniz ya beyaz eşyaları bunların garantsi servis kurunca başlıyor değil mi.
eve geldi diye garanti başlamı olmuyor yani

koyduğum tabak 85 parça cnm misafir yemek takımı günlükler başka yerde nerde bilmiyorum
büyük yemek takımıyla 5 takım yemek takımı var cnm onları kolilicem cnm bi kısmını bugüna ldık koli bulmam lazım önce

saol canım cvp için ben de öle düşünüodum ama emin olamiodum

ohhh bitmiş baya güle güle kullan canım
zeynep kıyafet hazırmı ne zaman nişan[/Q

em cnm nişan ocak 9 da sanırım
kıyafetimi sorma terzi sinir etti beni.
tmm çok emek verio ama 3 provaya gitmem gerekiyormuş.cumartesi yine gidicem.
ceket çok hoş oldu beğendim ama bitmedi tam.
yaa benim bu kumaş pantolonlardan çektiğim nedir. kadın biraz dar yapmış benimde bacaklarımın araları açık biraz zayıfım ya çirkin duruo. dedim sen bunu aç bollaşsın üst kısmı biraz tayt gibi bu ne böle dedim.
şimdi açıcak işte açınca o ara kapanır inş. kızlar yaa

X