-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

derya yıne mi nickin değişti senin:umursamaz:

zeynep gerçek adında zeyneptir sanıyodum . memnun oldum ceydaalkisalkisalkis

biricik tez zamanda bitiririz inş işlerimizizemuszemus

he saol berencim
şöyle yapsak
sen nasıl olsa üyesin oraya

böyle bilindik mağazaların indirimlerinini bizimle sen paylaşsan. çeyiz kısmına bi başlık açıp

derya yıne mi nickin değişti senin:umursamaz:

zeynep gerçek adında zeyneptir sanıyodum . memnun oldum ceydaalkisalkisalkis

biricik tez zamanda bitiririz inş işlerimizizemuszemus

bende memnun oldum canım da burda zeynep denmeye alışmıştım garibime gitti şimdi
burda tanışıp görüştüğümüz bir ablam var oda bana zeynep diyor genelde konuşurken bütünleştim isimle kaydirigubbakcemile3

bende memnun oldum canım da burda zeynep denmeye alışmıştım garibime gitti şimdi
burda tanışıp görüştüğümüz bir ablam var oda bana zeynep diyor genelde konuşurken bütünleştim isimle kaydirigubbakcemile3
zATEN ben sana zeynep demeye devam ederim. çnkü ona alıştım benkaydirigubbakcemile5

he saol berencim
şöyle yapsak
sen nasıl olsa üyesin oraya

böyle bilindik mağazaların indirimlerinini bizimle sen paylaşsan. çeyiz kısmına bi başlık açıp

Canım ben paylaşırım paylaşmasınada bir sürü kampanya var hangisi size hitap edecek, birde ürünler gelir gelmez tükeniyor, yani ihtiyacın olanları önceden belirleyip takip etmek gerekiyor.Şu anda Days in Colours masa örtüleri ve nevresimlerinde %55 indirimli satılıyor,premier home nevresim takımları %40 indirimde, daha bir sürü kampanyalar var.ben faydalanıyorum burdaki arkadaşlarda faydalansın dışarıya neden daha fazla para dökelim?

Canım ben paylaşırım paylaşmasınada bir sürü kampanya var hangisi size hitap edecek, birde ürünler gelir gelmez tükeniyor, yani ihtiyacın olanları önceden belirleyip takip etmek gerekiyor.Şu anda Days in Colours masa örtüleri ve nevresimlerinde %55 indirimli satılıyor,premier home nevresim takımları %40 indirimde, daha bir sürü kampanyalar var.ben faydalanıyorum burdaki arkadaşlarda faydalansın dışarıya neden daha fazla para dökelim?

doğru canım haklısın. teşekkür deriz sanaa.s.

şişşştt yeni yıla az kaldıı nasılsınız bakalım ciciler ? yarın koca bir gün e gece nişalımlayım :asigim::asigim::dance:

21112008132442_b.jpg

bu benim hoşuma gitti sizce nasıl

ben düdüklüden korkuyorum kızlar çok.o yüzden alırsam sadece tefal düşünüyorum. ama çok pahalı 270 milyon 4.5 litre. acaba yeterli olur mu o kadarı
grace ne güzel ya. bi de bizim yarın 2 yıl olucak

X