-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hoşgeldin caponum

walla bi çıksam çoğu ıvır zıvırı taksitle halledicem ama çıkmıyorum daha

hele bi gün alınsında

m.m.m.m canım günaydın vbende sendednim saydıklarından benimde yokkk yerimsenibenyerimseniben

hoşgeldin caponum

walla bi çıksam çoğu ıvır zıvırı taksitle halledicem ama çıkmıyorum daha

hele bi gün alınsında

biraz acele edin canım istediğiniz yerde gün kalmazsa sıkıntı olmasın yaz için bile çoğu yer dolmuştur gerçi orada seçenek çoktur ama gönlüne bir yer olur inşallah

evet kuşum ya bende netten sürekli yorumları okuyorum gittiğimde aval aval bakmayım diye satıcılar benden nefret ediyorlar çok bilen müşteri tercihleri olmuyor çünkü kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 beyaz eşyalarımızı alırken erkek arkadaşım dediki bi araştır ne istiyorsan gidip alalım dedi ben netten bi araştırdım gittik mağazaya satıcının bilmediği özellikleri sıraladım adam gıcık olduuu ne istiyorsanız söyleyin vereyim benşi uğraştırmayın dedi gitti masasına oturduuu:roflol::roflol:
sevgilimde gıcık oldu ama bi kere alacaz kırk keremi alacz dimi hayatımm

caponumm yanlış alıntı yaptım canım şu işi yeni öğrendim de kusur bakma kaydirigubbakcemile3

ayyy bu arada hoşbuldukkk zeynepcim ve m.m.m.m biricikcimm süpersinn böle bi sohbet daha var ama orda herkes birbirini tanıyor ben yetişememiştim ona çok sevdim bu topikçiğiii vakit bulsam ahhh ahhh

evet kuşum ya bende netten sürekli yorumları okuyorum gittiğimde aval aval bakmayım diye satıcılar benden nefret ediyorlar çok bilen müşteri tercihleri olmuyor çünkü kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 beyaz eşyalarımızı alırken erkek arkadaşım dediki bi araştır ne istiyorsan gidip alalım dedi ben netten bi araştırdım gittik mağazaya satıcının bilmediği özellikleri sıraladım adam gıcık olduuu ne istiyorsanız söyleyin vereyim benşi uğraştırmayın dedi gitti masasına oturduuu:roflol::roflol:
sevgilimde gıcık oldu ama bi kere alacaz kırk keremi alacz dimi hayatımm

vereliniortak :içelim: kaydirigubbakcemile5

hiçönemli değil hben yüzsüzlük yaptım hoşbulduk diye yanıtladım bende o çoklu alıntıyı beceremiyorumm:uhm:

olur mu canım Şeniz
çoklu alıntıyı ve linksiz resim eklemeyi beceremiyorum bende direk sayfada çıkacak şekilde biliyorsanız anlatsanıza kızlar CADIARZU

caponumm düğün yakın galiba seninde zemuszemus

yok canım ne yakını daha yüzüğü takamadık parmağa habire tarih atılıyor olumsuzluklar yzüünden sanırım ocak ayında nişan olacak 2011 ocağınada düğün diye düşünüğyoruz ama biz 6 yıldır birlikte olduğumuz için sen düşün 6 yıldır kendi kendime neler aldım neler sattımm:teytey::teytey::dance::dance:

cnm çoklu alıntıyı bnde yeni öğrendim hemen anlatayım

yazıların altında alıntı yap kısmı var ya onun yanında da MQ var çoklu alıntı yapcağınız zmn MQ ya tıklıyosunuz bütün hepsini seçiyosunuz son msjdaki alıntıda MQ ya değilde alıntı yap a tıklıyosunuz bütün msjlar çıkıyo önünüze aralara yorumları yapıosunuz

karışık oldu brz ama bi denyin bakalım

yok canım ne yakını daha yüzüğü takamadık parmağa habire tarih atılıyor olumsuzluklar yzüünden sanırım ocak ayında nişan olacak 2011 ocağınada düğün diye düşünüğyoruz ama biz 6 yıldır birlikte olduğumuz için sen düşün 6 yıldır kendi kendime neler aldım neler sattımm:teytey::teytey::dance::dance:

ayyy olsun canım burda daha umutsuz vakalar biz varız kaydirigubbakcemile3
ankarda nerede oturuyorsun?

resim işi de netten bulduğunuz resmin üzerine sağ tıklaıyp özelliklere tıklıyosunuz çıkan pencerede ki adres kısmında yazan yazıyı kopyalayıp bzm sitedeki resim kısmına gelip yapştırıyosunuz
tabi önce bzm sitede resim kısmında çıkan htpp yi sliyosunuz

cnm çoklu alıntıyı bnde yeni öğrendim hemen anlatayım

yazıların altında alıntı yap kısmı var ya onun yanında da MQ var çoklu alıntı yapcağınız zmn MQ ya tıklıyosunuz bütün hepsini seçiyosunuz son msjdaki alıntıda MQ ya değilde alıntı yap a tıklıyosunuz bütün msjlar çıkıyo önünüze aralara yorumları yapıosunuz

karışık oldu brz ama bi denyin bakalım

ya ben mq ya basıyorum sonra alıntı yapa basıyorum hemen cevap sayfası açılıyor ya ufff kafamçokkarıştı bir de eski alıntılarda çıkıyor karşıma sürekli her seferinde bir de onları siliyorum
neyse beceremicem galiba :umursamaz:

senin yakınmı canımm

canım bizim de iki senemiz doldu ama nişana iki seneye yakın zaman daha var okulu bekliyoruz malesef düğüne zaten Allah kerim mafoldumben

bürcük gelince okursun bak yol yakınkenn iş ve askerlik derdi olmayan goca bulcaz sana duydunmu beniiii kaydirigubbakcemile3

resim işini bir deniyim bakymCADIARZU

ya ben mq ya basıyorum sonra alıntı yapa basıyorum hemen cevap sayfası açılıyor ya ufff kafamçokkarıştı bir de eski alıntılarda çıkıyor karşıma sürekli her seferinde bir de onları siliyorum
neyse beceremicem galiba :umursamaz:

cnm MQ ya basınca hemn alıntı yapa basmıcaksın
bak şimdi iki msj dan alıntı yapcan diyelim
birincinin MQ tuşuna basıcan
ikinci msjın alıntı yap tuşuna basıcan sonra cevap sayfası gelcek karşına alıntı yaptığın msjlar görüncek orda sen aralara cevabını yazcan

X