-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende bilmiyom cnm asgd ciğim ilk benim yeni gelin evime gelirken 6 adet çay bardağı getirdi hediye olarak benimde çok tuhafıma gitti

aynen biricik mesela benim kaseden bol bişeyim olmadı ya bende koydum onları bir kenera bende hediye götürcem ne yapayım banada aynısı oldu cnm paşabahçe yazıyor mesela ama içinden başka kase takımı çıktı bende koydum köşeye ne yapayım

bende bilmiyom cnm asgd ciğim ilk benim yeni gelin evime gelirken 6 adet çay bardağı getirdi hediye olarak benimde çok tuhafıma gitti

ay bencede çok tuhaf yeni eve gelirken one öyle dalga geçer gibi .dediğim gibi normlade öylesine gelirken esmiş almışsa tamam aradaki samimiyette ileri boyutlardaysa ama böyle ilk hayırlı olsun evine de 6 tane bardakla gelmek komik ayıp bence bilmiyorum bide görümcen olduğu için bunu söylüyorum yoka öyle önemli değil ne almış ne etmiş düşünmesi yeterde bu kadarda tuhaf görümcen olduğu için ..ilginç insanlar ya

iyi yapmışsın canım aslında onu kim getirdiyse geri götürecen ama işte insan utanıyo-tatlicadiarzu-

asgd böyle yaptı cnm eltimde borcam getirdi oysa ben onlara canımı isteseler veririm mesela insan kendini onlara paralayınca onlardan bişey göremeyince üzülüyor

biriciğim insan kimin getirdiğini bilmiyorki onlar gittikten sonra açıyorum ben

canım ben o konularda uyanığım kimin ne getirdiğini biliyorum:jeyyar:evet canım yaa nedense kendini çok paraladığın kişilerin getirmediğini 9 kat yabancı getirebiliyo kimin ne olduğunu anlıyamıyo insan-tatlicadiarzu-

merhaba kısçeler

hoşgeldin sekera.s.

asgd böyle yaptı cnm eltimde borcam getirdi oysa ben onlara canımı isteseler veririm mesela insan kendini onlara paralayınca onlardan bişey göremeyince üzülüyor

evet canım malesef insan azda olsa emeklerinin karşılığında birşeyler bekliyo.boşver canım takma kendleri kaybederr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…