-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kızlar pek konuyla alakalı değil ama ,her konu konuşulduğu için danışmak istedim.Eşlerinize,nişanlınıza,sevgilinize hediye olarak ne alıyosunuz.Belki fikir olur birbirimize biyerden sonra tıkanıyo insan doğum günü geliyo napıcam bilmiyorumCADIARZU

biricik yine döktürmişsün canım çok güzeller.
mutlukız sağol canım bende hep öyle alıyorum artık ben bile bıktım aynı şeyleri almaktan adam hayli hayli bıkar :):)

biricik saklama kaplarımız balık tabağımız aynıymış cnm benimde nazar boncuklu çay setim

hımm zevklerimiz bir demek ne güzel
bunların birçoğu hediye geldi ama hepsinide beğeniyorum zevkime uygun şeylerzemuszemus

biricik yine döktürmişsün canım çok güzeller.
mutlukız sağol canım bende hep öyle alıyorum artık ben bile bıktım aynı şeyleri almaktan adam hayli hayli bıkar :):)

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

biricik güle güle kullan canım
çay setinden bendede var. 1,5 yıl önce nişanlımla almıştık.
bi turunculu bide açık yeşil üstüne laleli almıştım.
annem birini aldı hediye götürdü biirine ama hangi bilmiyom.
pakette olunca rast gele verdim götürdü :roflol:

senle evkimiz bir demek kiiŞeniz
bende1,5 yıl önce almıştımkaydirigubbakcemile5

hadiya :roflol:
festivallerde böle değişik standlar açılıyo.
ozaman almıştık. geçen yıl baktım bulamadım.
bidaha alayım diyodum.

aynen biriciğim görümcemde 6 tane çay bardağı getirdi hediye olarak

canım öyle kafasına esmişte almışmı yoksa özel bişey vardı onun içinmi almışş niye böyle bişey sordun dersen görümcenin çay bardağı alması çok tuhafıma gitti de ondan canım öyle esmiş aldıysa normalde özel biley varsa o açıdan tuhaf demek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…