Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Merhaba, benim de merak ettiğim, bugün bir züccaciyeden Korkmaz tencere takımı (STRADA) ve çatal bıçak takımı aldım(KORKMAZ ELİTE).Tencerede defo var diye nakit ödediğim ürünü alamadım salı günü getireceğiz yenisini dediler.Eve gelip çatal bıçak setine baktığımda da hepsi görünümde iyi ama sadece yemek bıçakları tek tek poşetli değil (diğerleri hep poşetli) ve üzerlerinde korkmz yazmıyor.Alt kısımları ise daha genişçe geliyor.

Sizce bu ürünler iyi mi ? Ve bıçaklar bu şekilde mi oluyor? arayıp sorduğumda onun takımıdır değişiklik olmaz dediler.Fiyatları da Tencere seti :225 TL.Çatal kaşık:300 TL Fiyatları iyi midir ?Yoksa iade etmeyi düşünüyorum..

Teşekkür ederim

canım bence orijinal değildir aldıkların yani korkmaz iyi markadır ve ürünlerde hep yazar korkmaz markası bence iade et internette online satıştan alabilirsin eğer bulunduğun çevrede yoksa hem teslim almadığın ürünün parasını ödemeseydin keşke inşallah sorun çıkarmazlar

Merhaba. bende bişey sormak istiyorum.
bugun çeyizim için bi paket olusturup satıl aldım çokta içime sindi fakat burda okuduğum birkac yorumunuz kafamı karıstırdı.
tabiki çelik gurubumu korkmaz aldım baska düşünmedim bile.
yemek takımıda korkmaz beğenmiştim ama son anda karaca nın beyaz altın adında bi modelini aldım sade ve şık geldi gözüme. fiyat olarakta en pahalısıydı çatal bıcak takımı korkmaz almıştım ama yemek takımına uygun karaca gördüm daha güzeldi hemen onu aldım.
yani kısacası özetle.
çelik takımı;korkmaz
yemek takımı: karaca
çatal bıcak takımı: karaca.
hepsi 2013 modeli. sizce nasıl?
sizde deneyimlerinize bakarak karacayı pek önermemişsiniz eski yorumlarınızda. çok soru işareti kaldı şimdi aklımda.

Canım ben de senin çeyiz sayfanı buldum şimdi onları inceliyorum.Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin çok hoşlar.Ben de götürdüm ikisini de iade ettim.Sonra başka bir mağazadan emsan'ın frezya model ç.k.b. aldım.Bir de hascevher'in çelik tencere takımını.Hascevheri senelerdir biliyordum iyi markadır.Hem de iyi denk geldi.Önümüzdeki ay da yemek takımımı alacağım aynı yerden.Kütahya'nın yemek takımını 350ye anlaştık.Hoş da model.Cevabın için teşekkür ederim :)

merhabalar düdüklü tencere konusuda bir şey sormak istiyorum Fissler Blue Point 4,5 lt. Düdüklü Tencere kullanan var mı acaba fiyatı 218TL sizce iyi mi ?

Fissler duduklugu ilk bana aldik memnun kaldimm.sonra annemede aldik.cokk guzelll.alman malii

rica ederim canım ayrıca çeyizlerimi beğenmene sevindim sende çok güzel günlerde kullan inşallah

merhaba arkadaşlar, ben ilk defa çeyiz için bir şeyler almaya karar verdim. çatal kaşık takıımı için korkmazda karar kıldım ama bu modelleri neye göre oluyor, kafam karıştı. sanırım bazısı matmış, bazısı parlak, kimisi hafif falan..
internette resimlerde de anlaşılmıyo ki.. var mı bir tavsiyeniz, netten alayım dedim gttigidiyor yada hepsiburda.

tavsiyelerinizi bekliyorum

Canım ben tercihimi parlaktan yana kullandım.Şu sıralar mat moda ama ben onun kullanışlı olacağını düşünmedim ve satan kişi de illaki çizilmeler olur dedi ve bitti benim için.Şu an çok memnunum ama sen de yakından görüp öyle sipariş ver içinde kalmasın

canım bu topiği daha yeni gördüm keşke çeyiz alışverişi yapmadan sorma fırsatım olsaydı bende falezin çatal-kaşık-bıçak takımı,çelik tencere ve seramik tencere takımını aldım bunların kalitesi hakkında ne düşünüyorsun

Selamlar,

Biraz uzun sürmüş olsa da tüm sayfaları okudum ödevimi yaptım. Şimdi sıra sorularıma geldii:) Öncelikle şunu sormak istiyorum. Tencere takımımı henüz almadım ama ben çelik tencere seti istemiyorum çünkü yemekleri yağsız/çok az yağlı yapmayı seviyorum bekar evimde de çelik tencereleri hiç kullanmıyorum hep teflon kullanıyoruz. Annemler de market indiriminde orta boy 3lü teflon tencere seti almışlar.
  • Ben de buna 3lü seramik tencere seti ekleyip 1 tane de çelik tencere alsam(derin tencerelerden) yeterli olur mu?
  • Seramik tencere setini nerden kaça alabilirim bilemedim. Moneta'yı öneriyorlar ama 7li seti çok tuzluya geliyor. Esse düşünüyorum alan arkadaşlarım çok memnun ama burada çok olumsuz yorumlar okudum. Korkmaz var bir de, renkleri çok güzel ama Esse'den biraz daha pahalı. Ne önerirsiniz? Çelik olarak 1 tane tencere alacağım ama yine de marka önerisi istiyorum.
  • Bir de küçük ev aletlerinde çok kararsızım. Bir yanım Tefal'ın 4.5 bar ütüsünü al diyor, bir yanım da boşver kazanlıyı Philips Azur'un iyi bir modelini al diyor. Bir yandan da Delonghi öneriyorlar. Siz ne dersiniz?
  • Son olarak da süpürgeyi Fakir almayı düşünüyorum ama burada kimse Fakir'den bahsetmiyor, kullanan arkadaşlar çok memnun ama Philips maratona o kadar para vermek istemiyorum başka öneriniz var mı?

nerden alacağını öğrenebilir miyim bnde yemek takımı bakıyorum şu sıralar ve yuvarlak istiyorum en son 450 ye buldum da nakit alcam hatta senin alacağının modeli falan nedir öğrenebilir miyim?

canım ben uzman değilim ama okuduğum kadarıyla tüm seramik tavalar aynı yerden cıkıyormus calısaları marka onemlı degıl fln yazmıslar
esse uygunsa esse al bence bunlar sonucta sureklı kullanılan seyler sıkayet kesınlıkle olacaktır
fakır elektırık supurgesı kullandık bız memnun kalmadım ben o yuzden maraton onerdım maraton kullanmıyorum ama arkadasımın annesı kullanıyor canavar gıbı
arnıca bora su sıstem olanda cok guzel cekıyor oda arkadasımda var cok ıyı cekım guvu ama ben sulu sıstemlerı sevmıyorum cıkar tak doldur
bende celık sevmıyorum o yuzden kucuk set aldım sende oyle yapabılırsın ya da dedıgın gıbı tek alırsın

henüz çeyizinde bir havlusu dahi olmayan ben erkek arkadaşımın annesinin beni arayıp artık şu işe başlayalım demesiyle yusuf yusuf edip bu konuda arştırmalar yapmaya başladım :18: .. tabi bir kadın olarak ilk aklıma gelen yer kadınlar kulübü oldu . şimdi öncelikle bu başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum konu başlığındaki bütün yorumları tek tek okudum ve bayağı bişeyler öğrendiğimi düşünüyorum yani en azından neyi ne marka alacağımı biliyorum :) şimdi bu konu başlığını azcık genişletip bir de bu çeyiz eşyalarını nereden aldığınızıda yazarmısınız yani fiyat araştırması yapanlar ne nerde ucuz hangi mağazanın outleti nerede gibi.. mesela bi arkadaşım kızkardeşini evlendirdi herşeyini kendi aldı ve şirinevlerden almış orası çok ucuzmuş bi arkadaşta eminönü ucuz demiş bu tür bilgileride paylaşırsanız sevinirim :) takipteyim

korkmaz iyi bir markadar ve fiyatlar oldukça iyi .ben emsan markasını tercih ettim çatal kaşık ve tencere takımlarımda sizin dediğiniz fiyattan 100 er lira fazla idiler.. ayrıca korkmaz marka anneme sandıklı 101 parça kaşık takımı aldık onlardan da gayet memnunuz kullanıyoruz.

nerden alacağını öğrenebilir miyim bnde yemek takımı bakıyorum şu sıralar ve yuvarlak istiyorum en son 450 ye buldum da nakit alcam hatta senin alacağının modeli falan nedir öğrenebilir miyim?

Canım kütahya porselenin kendi sitesine gir sen şimdi.orada fiyatı 400 Tl olan btün takımlar için 350 dedi nakitte.Ben başka birkaç parça daha aldım yarısını kart yarısını nakit yaparım da dedi.Eğer istersen yerin adını sana özelden yazarım.Ümraniyede mağaza.

özelden mesaj atarsan yeri sevinirim canım

canım bence mutfak grubunda seramik tencere tavada korkmazdan şamalı diye düşünüyorum. Bir ara şefleri düellosunda hatırlarsan sürekli korkmazın tavaları kullanılıyordu. Ben o zaman almıştım valla hiç bir şikayetim yok şuana kadar :)

kesinlikle katılıyorum çelik markasında korkmaz fiyat olarak uygun ve çok iyi internette fiyatıda çok uygun bir araştır derim çok uygun fiyata çok kaliteli ürünleri var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…