Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

emsan şu an karacanın markası karaca isim hakkını satın aldı :) bende jumbo veya korkmazı tavsiye ederim :)

emsan da karacanın bilginiz olsun :)

özelden mesaj atarsan yeri sevinirim canım

Mesaj sayım 100 olmdığı için gönderemiyormuşum.Umarım mağaza adı vermemde bir sorun yoktur.Ümraniye bulgurluda Bastemler avm diye bir yerden aldım.Yavuz bey ile görüştüm ben ama birkaç kardeşler onlar.belki o olmaz gittiğinde.Aradığın her şeyi de bulabileceğin bir mağaza...

teşekkürler fırsat bulduğum an gidicem

Cevaplar için teşekkürler öncelikle. Hafta sonu Esse'den Shafer yemek takımını beğenip aldım, model beğenemediğim için artık markasına bakmadan aldım, yanında da modelle çok uyumlu çatal kaşık seti verdiler, Camino marka. Daha önce başka bir yemek takımında daha hediye olarak görmüştüm bu markayı ama emin olamadım. Daha önce Hisar'ın servis setsiz ince sade bir takımını almıştım, şimdi bu da geldi. Camino iyi midir hangisini misafir takımı yapmak daha uygun olur bilemedim..

camino markasının birkaç ürününü bende aldım, aldığım yer Hisarın yan ürünü olduğunu söylemişti, ne derece doğru bilmiyorum ama çeliği kaliteli, araştırdım ismini hiç duymadığım bir firma belki hisar için fason mal üretiyordur. Ama kötü bir mal asla değil gönül rahatlığıyla kullan gitsin.

Merhaba,

misafir davet sofraları için kalitesine, teknik hizmetine güvendiğiniz, kütahya porselen haricinde beğendiginiz markaların isimlerini yazabilir misiniz?

(bir adet kütahya porselen setim var o yüzden haricinde diyorum.)

yazmayı unutmuşum, bir de ar-yıldız marka olarak nasıldır? çatal-kaşık-bıçak seti için çok olumlu şeyler duydum ama bir de size danışmak istedim?

Nüans - Korkmaz - Güral

selam, geçen gün aryıldızın bir setini gördüm, flamingo prestige serisi hepsi 4 tencere, 3 sahan, çaydanlık, cezve seti ve ottoman çatal bıçak takımı hepsi 1100 liraydı. fiyat olarak nasıldır sizce? bir de o fiyata onu alıcana şunu şunu al diyebileceğin bir şey varsa da sevinirm

Aryıldız hakkında şunu söyleyemem gerekirse son zamanlarda ürünleri nasıl yam olarak bilmiyorum ama bundan 5 sene önce sorsaydınız gözünüz kapalı alın diyebilirdim şu an için nasıllar bilmiyorum. Jumboların Fiyatlarına hiç bakmadım ama şu an türkiye piyasasında en kaliteli tencereleri jumbo üretiyor. Fiyatlarına bir bakın eğer uygun olursa tavsiye ederim tencereleri bireb ir kendinizinde görmesini tavsiye ederim içinize sinmesi açısından. yine o fiyatlara Korkmazında setlerini bulabilirsiniz. ama yerinde görmeiniz tavsiye ederim. :)

de-moonji yemek takımlarıyla, satış sonrası destekleriyle ilgili bilginiz var mı acaba?

selamm yarından itibaren şok ta imran çatal-kaşık takımı kampanyaya giriyomuş. burda konuşuyolardı sanki iyi diyolardı diye hatrlıyorum ama emin olayım dedim. bilgin var mıdır acaba? en azından günlük olarak kullanırım diye düşündüm fiyatı iyi gibi geldi imran................

merhaba el blenderı için 2 marka arasında kaldım sizin tercihiniz hangisi olurdu ??

1. Philips Pure Essentials Collection El blenderi
2. Braun Multiquick 7 Kablosuz

merhaba benimde sormak istediğim bişey var biz evde annemin kullandığı elif marka çatal kaşıklarını kullanıyoruz ve çok memnunuz yani ne bir çizik ne bir soyulma ne parlaklığında bi değişiklik üstelik günlük kullanıyoruz ama ben bu markayı ne internette gördüm ne de artık mağazalarda görüyorum firma ismini mi değiştirdi acaba? yani çook eski bi takımda değil 6-7 yıllık falan ama göremedim ben hiç bir yerde aynı markayı :18::18::18:

canm biraz geç oldu ama kusura bakma ama eğer yine kampaya yaparlarsa al derim çünki ürünleri kalitelidir. ayrıca şöyle bir soru işareti de oluşmasın kafanızda imran'ın bazı modellerinin üzerinde Nehir veya Dolphin yazabilir bunlar hepsi aynı üründür imrana aittir bunlarda rahatlıkla alabilirsiniz :)

merhaba el blenderı için 2 marka arasında kaldım sizin tercihiniz hangisi olurdu ??

1. Philips Pure Essentials Collection El blenderi
2. Braun Multiquick 7 Kablosuz

şu an çok zor durumda kaldım :) ikisi de gerçekten çok kaliteli ürünlerdir ikisinde de kolay kolay sıkıntı yaşamazsınız ikisini de uzun yıllar kullanabilirsiniz ama ben burda şahsi tercihimi kullanacak olsaydım Braun'u alırdım herhangi bir özelliğinden dolayı değil tek bir nedenden dolayı kablosuz kullanılması :) artık biraz kablo eksiltsek iyi olucak sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…