Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

öncelikle merhaba, eğer hala almadıysanız aryıldızı listenizden çıkarmanızı öneririm öncelerden kaliteli bir marka olduğu gerçek ama artık kendileri üretim yapmamakla birlikte tüm ürünleri Çin'den geliyormuş dolayısıyla daha ucuza alıp daha pahalıya satılıyor ve kalitesi ne derece iyidir bilinmez diye düşünüyorum tercih sizin tabi :)

konu sahibi arkadaşım şimdi ben günlük kullanmak için çatal kaşık almak isityorum ama takım olarak almak istemiyorum tek tek alabileceğim iyi bir marka önerebillirmisin

evren seramik tencere turkuaz modeli çok hesaplı..
çok da sağlıklı teflonlara göre

Bavaria yemek takımı ile ilgili fikriniz var mı? Güral porselenin yan ürünü diye duydum pek inanmadım ama araştırmakta fayda var diye düşünüyorum.

Bavaria yemek takımı ile ilgili fikriniz var mı? Güral porselenin yan ürünü diye duydum pek inanmadım ama araştırmakta fayda var diye düşünüyorum.

ilk defa duyuyorum.güral ın yan rünü olacağını sanmıuorum çünkü güral kütahyanın yan ürünü die biliyorum

hay Allah razı olsun:) bende bununla ilgili bi konu açmıştım ama cevap gelmedi. Nedir bu baweria???? Lütfen biri cevaplasın!!! Bana da güralın dendi.

Cvs kahvaltı takımı sizce nasıl arkadaşlar? Ben renklerini de modeli de çok beğendim. Fiyatı 175tl almayı düşünüyorum ama pişman olur muyum ya?

Cvs kahvaltı takımı sizce nasıl arkadaşlar? Ben renklerini de modeli de çok beğendim. Fiyatı 175tl almayı düşünüyorum ama pişman olur muyum ya?

Açık ve net diyorum: Kesinlikle alma. CVS kahve makinesinden kettle'a kadar pek çok şeyde uyduruk ürün çıkaran çin malı ürün satan bi marka (denedim gördüm bi kaç şeyde)
O yüzden asssla diyorum şahsi fikrim tabii karar senindir arkadaşım...

Teşekkürler arkadaşım.

karaca yemek takımını çoookkk beğendim ama yorumlardann dolayı korkuyorum. Güral porselen mı alsam diye düşünüyorum. kare modelleri seviyorum bende. .sizce ne yapmalıyım (

korkmazin kasik catal takimi nasil arkadaslar bir fikriniz var mi ?

canım ben Gitti Gidiyordan Tulipa modelinden aldım misafirler için. Yakından da gayet kaliteli görünüyor. Tencerelerimi de Korkmaz aldım ben, Vertex modelinden. Daha kullanmadım tabi ama... Bence Korkmaz çelik markası olduğu için kesinlikle güvenilir

bende aldim canim korkmazin catal bicak setini, caydanlik ve tencere setini ama daha kullanma firsatim olmadi.Gercekten cok guzel kaliteli duruyorlar. Bazi markalarin urunlerinde bulasik makinesine girince lekelenme veya kuflenme oluyormus diye duymustum bende merak ettim.

Ben bir servis takimi almak istiyorum. Birturlu begenip secip alamiyorum cok kararsizim.
Hangi marka alsam bilemiyorum. Veya kemikli olanlardan mi alsam yoksa normal mi ondada karar veremedim. Bir iki haftaya alsam iyi olcak lazim olucak cunku. Bu hafta sonu annemle tekrar bir magzalari gezmeyi planliyoruz.

merhabalar düdüklü tencere konusuda bir şey sormak istiyorum Fissler Blue Point 4,5 lt. Düdüklü Tencere kullanan var mı acaba fiyatı 218TL sizce iyi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…