Çevremdeki insanların beni uygun olmayan erkeklere tanıştırmak ıstemesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
burdan bakınca ve konu başlığına bakınca öyle görünüyor.
umudunuz olmasa niye birinin profilindeki adamı merak edip sorarsınız ki . umudunuz ya da beklentiniz olması kötü değil zaten, bunu sizi küçümsemek için söylemiyorum. ama burda elalem sizin beklentilerinizi bilmek zorunda değil.

akraba susmuyorsa sevgilim var demek çok zor olmamalı.
neden sevgilim var demediniz?
Ben erkek arkadaslarımı hep kendım buldum şımdıye kadar zaten öyle oldu bir tanesi sanırım ortak arkadasım vasıtasıyla olmuştu oda benım beklentılerımı bıldığı ıcın ona göre bırıyle tanıştırdı benı
Elalem beklentımı bılmek zorunda değil ama bırını gösteriyorsa benım hayst tarzımı bıldığı ıcın ona göre birını göstersın yada sussun ben bana bulun demıyorum kımseye
Ayrıca yarım yamalak tanımadıkları ışını gucunu bılmedıklerı adamlara da sunmasınlar benı bursey deyince de çırkefe bağlamasınlar benım ıstedığım bu herkesle bu konuda karşı karşıya gelmek ıstemıyorum AA bu arada sevgılım var dedoğım zamanlarda oldu ama gecıcı bır çözüm

Ben erkek arkadaslarımı hep kendım buldum şımdıye kadar zaten öyle oldu bir tanesi sanırım ortak arkadasım vasıtasıyla olmuştu oda benım beklentılerımı bıldığı ıcın ona göre bırıyle tanıştırdı benı
Elalem beklentımı bılmek zorunda değil ama bırını gösteriyorsa benım hayst tarzımı bıldığı ıcın ona göre birını göstersın yada sussun ben bana bulun demıyorum kımseye
Ayrıca yarım yamalak tanımadıkları ışını gucunu bılmedıklerı adamlara da sunmasınlar benı bursey deyince de çırkefe bağlamasınlar benım ıstedığım bu herkesle bu konuda karşı karşıya gelmek ıstemıyorum AA bu arada sevgılım var dedoğım zamanlarda oldu ama gecıcı bır çözüm
neden sizi iyi biriyle tanıştırmak zorundalar? neden sizin evlenip mutlu olmanıza çabalamak zorundalar? bu onların görevi değil ki ?

eğer bu onların görevi diyorsanız önerdikleri kişilere bakıp değerlendirmeniz lazım.
bu onların görevi değil diyorsanız ilk söylediklerinde hayır demeniz lazım.

bu onların görevi mi sizce ?

neden sizi iyi biriyle tanıştırmak zorundalar? neden sizin evlenip mutlu olmanıza çabalamak zorundalar? bu onların görevi değil ki ?

eğer bu onların görevi diyorsanız önerdikleri kişilere bakıp değerlendirmeniz lazım.
bu onların görevi değil diyorsanız ilk söylediklerinde hayır demeniz lazım.

bu onların görevi mi sizce ?
Yahu değil dıyorum bende ben ıstemıyorum kı neyı anlamıyorsunuz anlamadım.bekar bırıyım bırı bırını önerınce bakıyorum ama hep bu tıplerı çıkarıyorlar dıyorum bana koca bulun mu diyorum alla alla ya bır umut bakıyorum suç mu bu anlamıyorum ne demek ıstıyorsun

Benim bazı kriterlerim var uyarsa neden olmasın diyebilirsiniz.
Krıterıme bakan mı var herkes bılıyor ya safça yapanlara kızmam ama bılunçlı yapanlar var bide el altından buluşturma çabasına gıren bıle oldu meğer adam benden hoşlanıyormuş ben bılmıyordım hadı hep birlikte yemeğe gıdelım falan yapan bıle oldu

bakın şimdi
ikiniz de , yani nilay ve jeepli adam bekarsınız, profilden gördünüz birbirinizi. arkadaşınız da - ki normal olarak- adamı pek tanımıyor. aranıza giren karakedi olmak istemiyor, gençler belki elektrik almışlar , otursun çay içsinler sohbet etsinler demiş olabilir. zaten ayşe jeepli adamı nasıl tanısın ki? zaten tanıması ve alıcı gözüyle bakması gereken sizsiniz ??? ayşeye ne ?

bu konuda olaylar spontane gelişsin istiyorsunuz ama hem adamı çok iyi tanısınlar hem beni çok iyi tanısınlar hem de ilişkiden beklentilerimi bilerek bana birilerini göstersinler . bu iş böyle olmaz, iki cambaz bir ipte oynamaz.

ilişkime kimse karışmasın istiyorsanız, kimseye şu adam da kim demeyeceksiniz, size gelen teklifleri direkt reddedeceksiniz.
bana göre birini bulsunlar istiyorsanız , ideal erkek tipinizi ve karakterini söyleyin ona göre size söylesinler.
adamı çok iyi tanısınlar istiyorsanız , size birini tavsiye edenin kardeşi ya da yakın akrabası olması gerekir , ki az çok tanısın.

hem millete bu kim diye sorup soruşturup hem milleti tersleyemezsiniz.
Yahu anlatamıyorum galiba arkadasım dıyor bunu bana adam beni görüp beğeniyor ben adamı tanımıyorum arkadasım dıyoe benım arkadasım ne iş yapıyor dıyorum bılmıyor arkadasıysa nasıl bılmıyor ben mı soruşturuyorum şu muhalefet tarzınızı çözemedim

Yahu anlatamıyorum galiba arkadasım dıyor bunu bana adam beni görüp beğeniyor ben adamı tanımıyorum arkadasım dıyoe benım arkadasım ne iş yapıyor dıyorum bılmıyor arkadasıysa nasıl bılmıyor ben mı soruşturuyorum şu muhalefet tarzınızı çözemedim
Siz seçim yapmak istemiyorsunuz. İnsanları susturmuyorsunuz çünkü size kısmet buluyorlar, şikayet ediyorsunuz ama net şekilde adım atmıyorsunuz.
Sizin istediğiniz şekilde birilerini bulmamak onların suçu değil, size garezleri yok.etrafta bekar adam varsa diye size söylüyorlar. Burda da hâla bana uygun kisileri bulmuyorlar diye kızıyorsunuz. İnsanların sizin mutluluğunuz için uğraşmak zorunda olmadıklarını görmek istemiyorsunuz.

Slm bayanlar
Benım derdım belki çok büyük değil ama canımı çok sıkan bir konu bu.
Bazen arkadas çevrem çok yakın olmadığım ış yuzunden muhattap olduğum yada dıdımın dıdısı dedığımız uzak akraba vs benı bırılerıyle tanıştırma ara yapma gıbı önerılerde bulunuyor,
Yanı benım böyle bır ısteğım olmadan

Misal ben bır ortama gırıyorum işte konu açılıyor ben bekarım falan dıyorum dur ben sana şunu yapayım falan diye konu açıyorlar
Yakıştırdıkları kışılerde ya doğru düzgün ışı olmayan yada tıpsız adamlar oluyor
Moralım çok bozuluyor ben zaten kendım sevgılu buluyorum yurur yurumez benım hayatım sonuçta bu durumdan nasıl kurtulurum çok sıkıldım
nişanlanmadan önce eskiden en yakın arkadaşım olan kız ve anası da bana bunu yaptılar. çok kızdım. çok iyiyse kendin evlen dedim. sonra şimdiki nişanlımla o zaman sevgilimdi tanıştırınca saygısızca davrandılar, tek kalemde sildim pişman değilim.

anında cevabını vereceksiniz yoksa tepenize çıkarlar bunlar dikkat.

nişanlanmadan önce eskiden en yakın arkadaşım olan kız ve anası da bana bunu yaptılar. çok kızdım. çok iyiyse kendin evlen dedim. sonra şimdiki nişanlımla o zaman sevgilimdi tanıştırınca saygısızca davrandılar, tek kalemde sildim pişman değilim.

anında cevabını vereceksiniz yoksa tepenize çıkarlar bunlar dikkat.
Kıskanmış çünkü aynrn ıyıyse kendın al benı kendınden daha mı çok önemsıyorsun sankı

Kıskanmış çünkü aynrn ıyıyse kendın al benı kendınden daha mı çok önemsıyorsun sankı
bir de diyor ki bana seni beğenmiş beni değil. tipine bakıyorum fotoğraftan hiç tarzım değil. diyorum beğenmedim diye tanısan seversin diyor bir de dalga geçrek gülerek. valla en son ben de kavga etmiştim.

Siz seçim yapmak istemiyorsunuz. İnsanları susturmuyorsunuz çünkü size kısmet buluyorlar, şikayet ediyorsunuz ama net şekilde adım atmıyorsunuz.
Sizin istediğiniz şekilde birilerini bulmamak onların suçu değil, size garezleri yok.etrafta bekar adam varsa diye size söylüyorlar. Burda da hâla bana uygun kisileri bulmuyorlar diye kızıyorsunuz. İnsanların sizin mutluluğunuz için uğraşmak zorunda olmadıklarını görmek istemiyorsunuz.
Yahu sen ne diyorsun arkadasım ben kimseye bana bulun mu dıyorum çıkıp bırı sana bırını tanıştırayım dıyor bakıyorum hep saçma sapan tıpler diyorum artık bıktım dıyorum
Demesın komse o zaman banane ben bunu mu layık göruyor bana dıye sınırlenmem o zaman
Zaten butun erkek arkadaslarımı kendım buldu m zorunda değil kımse ya herkes anladı ne demek istediğimi ınatla polemık amaç ne

bir de diyor ki bana seni beğenmiş beni değil. tipine bakıyorum fotoğraftan hiç tarzım değil. diyorum beğenmedim diye tanısan seversin diyor bir de dalga geçrek gülerek. valla en son ben de kavga etmiştim.
Ay ben ne kavgalar ettom kustuğum konuşmadığım ınsanlar oldu hadı söyledin ısrar ne ben ısrarı sevmem zaten kımseye de ısrar etmem sınırlara çok saygılı bırıym 2 sene boyunca söyleyıp annemi bıle delırten oldu böyle bursey yok

Slm bayanlar
Bazen arkadas çevrem çok yakın olmadığım ış yuzunden muhattap olduğum yada dıdımın dıdısı dedığımız uzak akraba vs benı bırılerıyle tanıştırma ara yapma gıbı önerılerde bulunuyor,

Misal ben bır ortama gırıyorum işte konu açılıyor ben bekarım falan dıyorum dur ben sana şunu yapayım falan diye konu açıyorlar
Yakıştırdıkları kışılerde ya doğru düzgün ışı olmayan yada tıpsız adamlar oluyor
Moralım çok bozuluyor ben zaten kendım sevgılu buluyorum yurur yurumez benım hayatım sonuçta bu durumdan nasıl kurtulurum çok sıkıldım
Bozulduğunu belli etme bahane bul vs insanların hevesi kaçınca sonra aracı olmayı bırakıyorlar

Slm bayanlar

Sevgilim var deyin

Slm bayanlar

Madem kendi kendinize sevgili buluyorsunuz :) Dur ben sana şunu yapayim dediklerinde ne munasebet ben ıstemıyorum deyın kendı kendınıze dert arıyorsunuz.

Çocuk musunuz ? Evlilik banel bir durum diyin :KK70: sosyetik gözükün.
Bir de madem bu kadar iyi sen al diyin :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X